"Астана" халықаралық қаржы орталығының мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 45-ө өкімінің және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 25 қаңтардағы № 8-ө өкімімен бекітілген Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 10-тармағының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 68-ө өкімі
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Астана" халықаралық қаржы орталығының мәселелері жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 45-ө өкімі;
2) "Қазақстан      Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 25 қаңтардағы № 8-ө өкімімен бекітілген Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 10-тармағы.
Премьер-Министр А. Мамин

О признании утратившими силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 апреля 2017 года № 45-р "О создании Комиссии по вопросам Международного финансового центра "Астана" и пункта 10 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 января 2018 года № 8-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 апреля 2019 года № 68-р.
Признать утратившими силу:
1) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 апреля 2017 года № 45-р "О создании Комиссии по вопросам Международного финансового центра "Астана";
2) пункт 10 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 января 2018 года № 8-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан".
Премьер-Министр А. Мамин