"Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтар туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне арнайы экономикалық және индустриялық аймақтар, инвестицияларды тарту, экспортты дамыту және ілгерілету, сондай-ақ әлеуметтік қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 3 сәуірдегі Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 75-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған "Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтар туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне арнайы экономикалық және индустриялық аймақтар, инвестицияларды тарту, экспортты дамыту және ілгерілету, сондай-ақ әлеуметтік қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 3 сәуірдегі Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары (келісу бойынша):
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі ұсынылған ақпаратты жинақтасын және құқықтық актілер қабылданған күннен бастап бір ай мерзімнен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2019 жылғы 4 мамырдағы
№ 75 өкiмiмен
бекiтiлген

О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 3 апреля 2019 года "О специальных экономических и индустриальных зонах" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам специальных экономических и индустриальных зон, привлечении инвестиций, развитии и продвижении экспорта, а также социального обеспечения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 мая 2019 года № 75-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 3 апреля 2019 года "О специальных экономических и индустриальных зонах" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам специальных экономических и индустриальных зон, привлечения инвестиций, развития и продвижения экспорта, а также социального обеспечения".
2. Государственным органам Республики Казахстан (по согласованию):
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные правовые акты и проинформировать Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан о принятых мерах.
3. Министерству индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан обобщить представленную информацию и не позднее месячного срока со дня принятия правовых актов проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Мамин
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 мая 2019 года № 75-р

"Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтар туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне арнайы экономикалық және индустриялық аймақтар, инвестицияларды тарту, экспортты дамыту және ілгерілету, сондай-ақ әлеуметтік қамсыздандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 3 сәуірдегі Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.
Өңірлік үйлестіру кеңесінің үлгілік функцияларын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
2.
"Жекеше индустриялық аймақтың шекарасына дейінгі инфрақұрылым объектілерін салуды (реконструкциялауды) қаржыландыру тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
3.
Арнайы экономикалық аймақтардың қатысушылары іске асыратын, халықаралық, өңірлік стандарттар мен шет мемлекеттердің стандарттары қолданылуы мүмкін жобаларды іріктеу тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
4.
Бірыңғай үйлестіру орталығын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
5.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ ҰЭМ СІМ ЭМ Қаржымині
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
6.
"Мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды, мемлекеттік кепілдіктер мен мемлекет кепілгерліктерін тіркеу және есепке алу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 739 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
ҰЭМ
ИИДМ
2019 жылғы маусым
Б.Ш. Шолпанқұлов
7.
Инвесторлар үшін "бір терезені" ұйымдастыру қағидаларын,
сондай-ақ инвестицияларды тарту кезінде өзара іс-қимыл жасау тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
2019 жылғы маусым
Е.Б. Көшербаев
8.
"Үкіметтік борыштың және жергілікті атқарушы орган борышының лимитін, мемлекеттік кепілдіктер мен мемлекет кепілгерліктерін беру лимиттерін айқындау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 маусымдағы № 906 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ, Қаржымині
ИИДМ
2019 жылғы
маусым
Ж.Х.
Мәдиев
9.
Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтардың мәселелері бойынша үлгілік шарттар, өтініштер мен сауалнамалар нысандарын бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
10.

Перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 3 апреля 2019 года "О специальных экономических и индустриальных зонах" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам специальных экономических и индустриальных зон, привлечения инвестиций, развития и продвижения экспорта, а также социального обеспечения"
п/п
Наименование правового акта Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения нормативных правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.
Об определении типовых функций регионального координационного совета
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
2.
Об утверждении порядка финансирования строительства (реконструкции) объектов инфраструктуры до границы частной индустриальной зоны
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
3.
Об утверждении порядка отбора проектов, реализуемых участниками специальных экономических зон, в отношении которых могут применяться международные, региональные стандарты и стандарты иностранных государств
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
4.
Об определении единого координационного центра
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
5.
О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИИР
МНЭ
МЭ
МИД
МФ
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
6.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 739 "Об утверждении Правил регистрации и учета государственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства, государственных гарантий и поручительств государства"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ,
МНЭ,
МИИР
июнь
2019 года
Шолпанкулов Б.Ш.
7.
Об утверждении правил организации "одного окна" для инвесторов, а также порядка взаимодействия при привлечении инвестиций
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИД
июнь
2019 года
Кошербаев Е.Б.
8.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2009 года № 906 "Об утверждении Правил определения лимита правительственного долга и долга местного исполнительного органа, лимитов предоставления государственных гарантий и поручительств государства"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МНЭ, МФ, МИИР
июнь
2019 года
Мадиев Ж.Х.
9.
Об утверждении типовых договоров и форм заявлений и анкет по вопросам специальных экономических и индустриальных зон
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Нысанбаев Е.Н.
10.

"Арнайы экономикалық аймақ құру мақсаттарына сәйкес келетін, арнайы экономикалық аймақ бөлінісінде қызметтің басым түрлерінің тізбесін, сондай-ақ арнайы экономикалық аймақ құру мақсаттарына сәйкес келетін, арнайы экономикалық аймақ бөлінісінде қызметтің басым түрлерінің тізбесіне қызметтің басым түрлерін енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 142 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
Қаржымині
ҰЭМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
11.
Республикалық және өңірлік маңызы бар индустриялық аймақ туралы үлгілік ережелерді бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
12.
Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтарды құру тұжырымдамаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
13.
Арнайы комиссия туралы ережені бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
14.
Сараптама кеңесі туралы ережені бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
15.
Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтардың басқарушы компаниясының есептілікті ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
16.
Тұлғаның арнайы экономикалық аймақтың қатысушысы ретінде тіркелгенін куәландыратын куәлікті беру қағидаларын бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
17.
Арнайы экономикалық аймақтар қатысушыларының бірыңғай тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
18.
Индустриялық аймақтардың бірыңғай тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
19.
Жобаларды іріктеу қағидалары мен өлшемшарттарын бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
20.
Арнайы экономикалық аймақтардың және мемлекеттік индустриялық аймақтардың басқарушы компанияларын басқару үшін адамдарды конкурстық іріктеуді жүргізу қағидаларын, сондай-ақ көрсетілген адамдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
21.
Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтар қызметінің тиімділігін бағалау әдістемесін бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
ҰЭМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
22.
Шағын индустриялық аймақтарды құру және олардың жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
23.
Тұлғаларды қосалқы қызмет түрлерін жүзеге асыруға жіберуге арналған құжаттардың тізбесін бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
24.
Арнайы экономикалық немесе индустриялық аймақтың басқарушы компаниясының арнайы экономикалық немесе индустриялық аймақтың қатысушылары арасында жер учаскелерін бөлу қағидаларын бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
25.
Жобаның техникалық-экономикалық негіздемесіне қойылатын талаптарды бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
26.
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдауды жүзеге асыратын операторлардың өкілеттіктерін бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
А.Қ. Ержанов
27.
Мемлекеттік меншіктен жер учаскелерін беру үшін жобаны инвестициялық деп айқындау тәртібін бекіту туралы
Сыртқы істер министрінің бұйрығы
СІМ
2019 жылғы маусым
Е.Б. Көшербаев
28.
Тұрғын үй сертификаттарын беру қағидаларын бекіту туралы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2019 жылғы маусым
Қ.А. Өскенбаев
29.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 февраля 2018 года № 142 "Об утверждении перечня приоритетных видов деятельности в разрезе специальных экономических зон, соответствующих целям создания специальной экономической зоны, а также Правил включения приоритетных видов деятельности в перечень приоритетных видов деятельности в разрезе специальных экономических зон, соответствующих целям создания специальной экономической зоны"
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
МФ
МНЭ
июнь
2019 года
Нысанбаев Е.Н.
11.
Об утверждении типовых положений об индустриальной зоне республиканского и регионального значений
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Нысанбаев Е.Н.
12.
Об утверждении требований к концепциям создания специальной экономической и индустриальной зон
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
13.
Об утверждении положения о специальной комиссии
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
14.
Об утверждении положения об экспертном совете
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
15.
Об утверждении Правил представления управляющей компанией специальной экономической и индустриальной зон отчетности
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
16.
Об утверждении Правил выдачи свидетельства, удостоверяющего регистрацию лица в качестве участника специальной экономической зоны
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
17.
Об утверждении Правил ведения единого реестра участников специальных экономических зон
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
18.
Об утверждении Правил ведения единого реестра индустриальных зон
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
19.
Об утверждении Правил и критериев отбора проектов
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
20.
Об утверждении Правил проведения конкурсного отбора лиц для управления управляющими компаниями специальных экономических зон и государственных индустриальных зон, а также квалификационных требований к указанным лицам
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
21.
Об утверждении методики оценки эффективности деятельности специальных экономических и индустриальных зон
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
МНЭ
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
22.
Об утверждении Правил создания и функционирования малых индустриальных зон
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
23.
Об утверждении перечня документов для допуска лиц к осуществлению вспомогательных видов деятельности
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
24.
Об утверждении Правил распределения управляющей компанией специальной экономической или индустриальной зоны земельных участков между участниками специальной экономической или индустриальной зоны
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
25.
Об утверждении требований к технико-экономическому обоснованию проекта
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
26.
Об утверждении полномочий операторов, осуществляющих государственную поддержку индустриально-инновационной деятельности
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ержанов А.К.
27.
Об утверждении порядка определения проекта инвестиционным для предоставления земельных участков из государственной собственности
приказ Министра иностранных дел
МИД
июнь
2019 года
Кошербаев Е.Б.
28.
Об утверждении Правил предоставления жилищных сертификатов
приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития
МИИР
июнь
2019 года
Ускенбаев К.А.
29.

"Инвестициялық бағдарламаларды әзірлеу, бекіту және келісу, сондай-ақ олардың өткізілуі туралы есептілікті ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 237 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2019 жылғы маусым
Ә.М. Мағауов
30.
Мұнай өнімдерін беру жоспарын
қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы
Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2019 жылғы маусым
Ә.М. Мағауов
31.
Шектері Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасының учаскелерімен толық немесе ішінара тұспа-тұс келетін арнайы экономикалық аймақтың аумағына (аумағынан) осындай экономикалық аймақтың аумағында қызметін жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың лауазымды адамдарының, инкассация қызметі жұмыскерлерінің, сондай-ақ қызметтік қажеттілікке байланысты осындай арнайы экономикалық аймаққа келетін адамдардың кіруі және шығуы тәртібін бекіту туралы
Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының бұйрығы
ҰҚК (келісу бойынша)
2019 жылғы маусым
Д.А. Ділманов
32.
Шектері Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасының учаскелерімен толық немесе ішінара тұспа-тұс келетін арнайы экономикалық аймақтың аумағында қауіпсіздік пен құқықтық тәртіпті қамтамасыз ету мәселелері бойынша ішкі істер және ұлттық қауіпсіздік органдарының өзара іс-қимыл жасау қағидаларын бекіту туралы
Ішкі істер министрінің және Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының бірлескен бұйрығы
ІІМ
ҰҚК (келісу бойынша)
2019 жылғы маусым
М.Ш. Қожаев
33.
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмектi тағайындау және төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 320 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2019 жылғы маусым
С.Қ. Жақыпова
34.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға үміткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2009 жылғы
28 шілдедегі № 237-ө бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2019 жылғы маусым
С.Қ. Жақыпова
35
"Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі
№ 279 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2019 жылғы маусым
С.Қ. Жақыпова
36
Экспортты қолдау бойынша мемлекеттік кепілдіктерді беру үшін мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органның қорытындысын әзірлеуге немесе түзетуге қойылатын талаптарды бекіту туралы
Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, Қаржымині
ИИДМ
2019 жылғы
маусым
М.Т.
Тәкиев
37.
Экспортты қолдау бойынша Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігін беру қағидаларын бекіту туралы
Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині,
ҰЭМ,
ИИДМ
2019 жылғы
маусым
Р.Б. Бекетаев
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Еңбекмині – Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ИИДМ – Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
СІМ – Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
ҰҚК – Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰЭМ – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ЭМ – Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі

О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 237 "Об утверждении Правил разработки, утверждения и согласования инвестиционных программ, а также представления отчетности об их реализации"
приказ Министра энергетики
МЭ
июнь
2019 года
Магауов А.М.
30.
Об утверждении правил формирования Плана поставок нефтепродуктов
приказ Министра энергетики
МЭ
июнь
2019 года
Магауов А.М.
31.
Об утверждении порядка въезда и выезда на территорию (с территории) специальной экономической зоны, пределы которой полностью или частично совпадают с участками таможенной границы Евразийского экономического союза, должностных лиц государственных органов, работников службы инкассации, осуществляющих деятельность на территории такой специальной экономической зоны, а также лиц, посещающих такую специальную экономическую зону со служебной необходимостью
приказ Председателя
Комитета национальной безопасности
КНБ (по согласованию)
июнь
2019 года
Дильманов Д.А.
32.
Об утверждении Правил взаимодействия органов внутренних дел и национальной безопасности по вопросам обеспечения безопасности и правового порядка на территории специальной экономической зоны, пределы которой полностью или частично совпадают с участками таможенной границы Евразийского экономического союза
Совместный приказ Министра внутренних дел и Председателя Комитета национальной безопасности
МВД, КНБ (по согласованию)
июнь
2019 года
Кожаев М.Ш.
33.
О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 320 "Об утверждении Правил назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи
приказ Министра труда и социальной защиты населения
МТСЗН
июнь
2019 года
Жакупова С.К.
34.
О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июля 2009 года № 237-п "Об утверждении Привил исчисления совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение государственной адресной социальной помощи
приказ Министра труда и социальной защиты населения
МТСЗН
июнь
2019 года
Жакупова С.К.
35.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере
приказ Министра труда и социальной защиты населения
МТСЗН
июнь
2019 года
Жакупова С.К.
36.
Об утверждении требований к разработке или корректировке заключения центрального уполномоченного органа по государстве н ному планированию для предоставления государственных гарантий по поддержке экспорта
приказ Министра национальной экономики
МНЭ
МФ
МИИР
июнь
2019 года
Такиев М.Т.
37.
Об утверждении Правил предоставления государстве иной гарантии Республики Казахстан по поддержке экспорта
приказ Министра финансов
МФ,
МНЭ,
МИИР
июнь
2019 года
Бекетаев Р.Б.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
МИИР - Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан;
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан;
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан;
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
МЭ - Министерство энергетики Республики Казахстан.