"Мемлекеттік органдардың нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы іс-қимылға бағытталған қызметін үйлестіру жөніндегі ведомствоаралық штаб құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 15 қыркүйектегі № 129-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № 78-ө өкімі
"Мемлекеттік органдардың нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы іс-қимылға бағытталған қызметін үйлестіру жөніндегі ведомствоаралық штаб құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 15 қыркүйектегі № 129-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Мемлекеттік органдардың нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы іс-қимылға бағытталған қызметін үйлестіру жөніндегі ведомствоаралық штабтың құрамында:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Есірткі бизнесіне қарсы күрес және есірткі айналымын бақылау комитетінің төрағасы, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл департаментінің басшысы, төрағаның орынбасары";
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау вице-министрі";
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновация және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі;
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму вице-министрі;";
Мемлекеттік органдардың нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы іс-қимылға бағытталған қызметін үйлестіру жөніндегі ведомствоаралық штабтың құрамынан Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі шығарылсын;
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің төрағасы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қаржы мониторингі комитетінің төрағасы".
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 сентября 2011 года № 129-р "Об образовании Межведомственного штаба по координации деятельности государственных органов, направленной на противодействие наркомании и наркобизнесу"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июня 2020 года № 78-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 сентября 2011 года № 129-р "Об образовании Межведомственного штаба по координации деятельности государственных органов, направленной на противодействие наркомании и наркобизнесу" следующие изменения и дополнения:
в составе Межведомственного штаба по координации деятельности государственных органов, направленной на противодействие наркомании и наркобизнесу:
строку "начальник Департамента по борьбе с наркобизнесом и контроля за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"начальник Департамента по противодействию наркопреступности Министерства внутренних дел Республики Казахстан, заместитель председателя";
строку "вице-министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр здравоохранения Республики Казахстан";
после строки "вице-министр образования и науки Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
вице-министр информации и общественного развития Республики Казахстан;";
вывести из состава Межведомственного штаба по координации деятельности государственных органов, направленной на противодействие наркомании и наркобизнесу, вице-министра информации и коммуникаций Республики Казахстан;
строку "председатель Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"председатель Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
Премьер-Министр А. Мамин