"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына халықаралық автомобиль тасымалдарын қадағалап отыру мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" 2020 жылғы 26 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 19 тамыздағы № 114-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына халықаралық автомобиль тасымалдарын қадағалау мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 26 маусымдағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актінің жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық құқықтық актіні қабылдасын және тізбеге сәйкес құқықтық актіні қабылдаған күннен бастап бір ай мерзімнен кешіктірмей қабылдаған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2020 жылғы 19 тамыздағы
№ 114-ө өкімімен
бекітілген
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына халықаралық автомобиль тасымалдарын қадағалап отыру мәселелері бойынша толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2020 жылғы 26 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с№
Құқықтық актінің атауы
Акт нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.
Халықаралық тасымалдарды қадағалап отырудың ақпараттық жүйесінің ұлттық операторын конкурстық негізде айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині, Әділетмині, ҰЭМ, ЦДИАӨМ
2020 жылғы тамыз
Қ.Е. Баеділов
2.
Электрондық сәйкестендіргіштерді (навигациялық пломбаларды) пайдалану қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2020 жылғы тамыз
Қ.Е. Баеділов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині – Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
Қаржымині– Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
ҰЭМ – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 26 июня 2020 года "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" по вопросам отслеживания международных автомобильных перевозок"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 августа 2020 года № 114-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 26 июня 2020 года "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" по вопросам отслеживания международных автомобильных перевозок".
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном законодательством Республики Казахстан порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующий ведомственный правовой акт согласно перечню и не позднее месячного срока со дня принятия правового акта согласно перечню проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Мамин
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 августа 2020 года № 114-р
Перечень
правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 26 июня 2020 года "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" по вопросам отслеживания международных автомобильных перевозок"
п/п
Наименование правового акта
Форма акта
Государственный орган, ответственный за исполнение
Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и принятие правовых актов
1
2
3
4
5
6
1.
Об определении национального оператора информационной системы отслеживания международных перевозок на конкурсной основе
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ, МЮ, МНЭ, МЦРИАП
август
2020 года
Баедилов К.Е.
2.
Об утверждении Правил использования электронных идентификаторов (навигационных пломб)
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
август
2020 года
Баедилов К.Е.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ – Министерство юстиции Республики Казахстан;
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан;
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.