Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 137-ө өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 11-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Жоғарғы Сот аппараты) басшысының орынбасары (келісім бойынша);" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының судьясы (келісім бойынша);";
2) "Заңнаманы жүйелеу және оны жаңғырту жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 тамыздағы № 102-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Заңнаманы жүйелеу және оны жаңғырту жөніндегі комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Жоғарғы Сот аппараты) басшысының орынбасары (келісім бойынша);" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының судьясы (келісім бойынша);".
Премьер-Министр А.Мамин

О внесении изменений в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 137-р
Внести в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан следующие изменения:
1) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 февраля 2016 года № 11-р "О Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности":
в составе Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности, утвержденном указанным распоряжением:
строку "заместитель руководителя Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарат Верховного Суда) (по согласованию);" изложить в следующей редакции:
"судья Верховного Суда Республики Казахстан (по согласованию);";
2) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2018 года № 102-р "О Комиссии по систематизации законодательства и его модернизации":
в составе Комиссии по систематизации законодательства и его модернизации, утвержденном указанным распоряжением:
строку "заместитель руководителя Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарат Верховного Суда) (по согласованию);" изложить в следующей редакции:
"судья Верховного Суда Республики Казахстан (по согласованию);".
Премьер-Министр А. Мамин