"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 38-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 11-ө өкімі.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер- Министрінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 38-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына:
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі, төрағаның орынбасары енгізілсін;
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика вице-министрі, төрағаның орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика вице-министрі";
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті төрағасының орынбасары, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер комитеті төрағасының орынбасары, хатшы";
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Мемлекеттік материалдык резервтер комитетінің төрағасы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Мемлекеттік материалдық резервтер комитетінің төрағасы";
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары" деген жол алып тасталсын;
көрсетілген өкіммен бекітілген Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссия туралы ережеде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып табылады.".
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 38-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 января 2021 года № 11-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 38-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения:
в составе Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи, утвержденном указанным распоряжением:
ввести вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, заместителя председателя;
строку "вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"вице-министр национальной экономики Республики Казахстан"; строку "заместитель председателя Комитета по государственным материальным резервам Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"заместитель председателя Комитета по государственным материальным резервам Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, секретарь";
строку "председатель Комитета по государственным материальным резервам Министерства национальной экономики Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"председатель Комитета по государственным материальным резервам Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан";
строку "заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан" исключить;
в Положении о Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Рабочим органом Комиссии является Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.".
Премьер-Министр А. Мамин