"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 26 қазандағы № 173-ө өкімі.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкімге 2-қосымшада:
Инвестициялық ахуалды жақсарту жөніндегі кеңестің құрамында:
"Борусан Макина өңірлік директоры (келісім бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Джи Интернейшнл" Ресей/ТМД президенті (келісім бойынша)";
"Шнайдер Электрик бас директоры (келісім бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Еуразия Групп бас директоры (келісім бойынша)";
"Камеко басқарушы директоры (келісім бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"БАСФ басқарушы директоры (келісім бойынша)";
"Кселл бас атқарушы директоры (келісім бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Билайн атқарушы директоры (келісім бойынша)";
"Бостон Консалтинг Групп басқарушы директоры (келісім бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Дэлойт әріптесі (келісім бойынша)";
"Байерсдорф қаржы директоры (келісім бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ситибанк төрағасының орынбасары (келісім бойынша)";
"Эли Лилли өңірлік директоры (келісім бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Файзер Орталық Азия/Кавказ өңірлік басқарушы (келісім бойынша)".
Премьер-Министр А.Мамин

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 октября 2021 года № 173-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения:
в приложении 2 к указанному распоряжению:
в составе Совета по улучшению инвестиционного климата:
строку "региональный директор Борусан Макина (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"президент "Джи Интернейшнл" Россия/СНГ (по согласованию);"
строку "генеральный директор Шнайдер Электрик (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"генеральный директор Евразия Групп (по согласованию)";
строку "управляющий директор Камеко (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"управляющий директор БАСФ (по согласованию)";
строку "главный исполнительный директор Кселл (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"исполнительный директор Билайн (по согласованию)";
строку "управляющий директор Бостон Консалтинг Групп (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"партнер Дэлойт (по согласованию)";
строку "финансовый директор Байерсдорф (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"заместитель председателя Ситибанк (по согласованию)";
строку "региональный директор Эли Лилли (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"региональный управляющий Файзер Центральная Азия/Кавказ (по согласованию)".
Премьер-Министр А. Мамин