"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 11 ақпандағы № 25-ө өкімі.
Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын және ай сайын, келесі айдың 10-күнінен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігін хабардар етіп тұрсын.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі тоқсанның қорытындысы бойынша ұсынылған ақпаратты жинақтасын және есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етіп тұрсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2022 жылғы 11 ақпандағы
№ 25-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между уровнями государственного управления"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 февраля 2022 года № 25-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между уровнями государственного управления" (далее – перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные правовые акты согласно перечню и ежемесячно, не позднее 10 числа следующего месяца, информировать Министерство национальной экономики Республики Казахстан о принятых мерах.
3. Министерству национальной экономики Республики Казахстан обобщать представленную информацию по итогам квартала и не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, информировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр А. Смаилов
Утвержден
распоряжением Премьер-
Министра
Республики Казахстан
от 11 февраля 2022 года № 25-р

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 25.08.2022 № 128-ө өкімімен.
Р/с
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актінің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.

Перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между уровнями государственного управления"
Сноска. Перечень с изменением, внесенным распоряжением Премьер-Министра РК от 25.08.2022 № 128-р.
п/п
Наименование правового акта
Форма акта
Государственный орган, ответственный за исполнение
Срок исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения правовых актов
1
2
3
4
5
6
1.

"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Республикалық терминология комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 21 сәуiрдегi № 367 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2022 жылғы ақпан
Ш.Т. Каринова
2.
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Республикалық ономастика комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 21 сәуiрдегi № 368 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МСМ
2022 жылғы ақпан
Н.М. Дәуешов
3.
"Туризм жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 қазандағы № 1631 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МСМ
2022 жылғы ақпан
Е.М. Еркінбаев
4.
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 16 тамыздағы № 1074 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қорғанысмині
2022 жылғы ақпан
М.Р. Құсайынов
5.
"Балалар ауылындағы отбасы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 11 желтоқсандағы № 1613 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2022 жылғы ақпан
Б.А. Асылова
6.
"Күзет қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 сәуірдегі № 407 қаулысы 1-тармағының және "Күзет қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 сәуірдегі № 407 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № 454 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2022 жылғы ақпан
М.Ш. Қожаев
7.
"Қазақстан Республикасында таратылатын шетелдiк мерзімді баспа басылымдарын есепке алуды жүзеге асыру қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 шілдедегі № 843 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АҚДМ
2022 жылғы ақпан
Б.А. Тілепов
8.
"Аэротүсірілім жұмыстарын жүргізуге рұқсаттарды тіркеу, есепке алу және беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 маусымдағы № 530 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы ақпан
Ә.Н. Тұрысов
9.
"Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1111 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2022 жылғы ақпан
Ш.Т. Каринова,
Қ.А. Ерғалиев,
Б.А. Асылова
10.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 года № 367 "О Республиканской терминологической комиссии при Правительстве Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МОН
февраль 2022 года
Каринова Ш.Т.
2.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 года № 368 "О Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МКС
февраль 2022 года
Дауешов Н.М.
3.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2000 года № 1631 "Об образовании Совета по туризму"
постановление Правительства Республики Казахстан
МКС
февраль 2022 года
Еркинбаев Е.М.
4.
О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2001 года № 1074 "Об утверждении Положения о Министерстве обороны Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МО
февраль 2022 года
Хусаинов М.Р.
5.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 11 декабря
2001 года № 1613
"Об утверждении Положения о семье в детских деревнях"
постановление Правительства Республики Казахстан
МОН
февраль 2022 года
Асылова Б.А.
6.
О признании утратившими силу пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2002 года № 407 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об охранной деятельности" и постановления Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 454 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2002 года № 407 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об охранной деятельности"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
февраль 2022 года
Кожаев М.Ш.
7.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 июля
2002 года № 843
"Об утверждении Правил осуществления учета иностранных периодических печатных изданий, распространяемых в Республике Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИОР
февраль 2022 года
Тлепов Б.А.
8.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2003 года № 530 "Об утверждении Правил регистрации, учета и выдачи разрешений на проведение аэросъемочных работ"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
февраль 2022 года
Турысов А.Н.
9.
О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1111 "Вопросы Министерства образования и науки Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МОН
февраль 2022 года
Каринова Ш.Т.,
Ергалиев К.А.,
Асылова Б.А.
10.

"Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
2022 жылғы ақпан
М.З. Сыздықов
11.
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2022 жылғы ақпан
А.С. Сапаров
12.
"Кәмелетке толмағандарды арнаулы білім беру ұйымдары мен ерекше режимде ұстайтын білім беру ұйымдарында бағып-күтуге және оқытуға кедергі болатын аурулардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 маусымдағы № 592 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
2022 жылғы ақпан
М.Е. Шоранов
13.
"Экономикалық қызмет түрлерiн кәсiптiк тәуекел сыныптарына жатқызу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы № 652 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Сарбасов
14.
"Желілік маркетинг, қоғамдық таратушылар, почта арқылы және басқа да тәсілдермен сату жолымен сауда орындарынан тыс бөлшек сауда ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 қыркүйектегі № 918 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СИМ
2022 жылғы ақпан
Е.Е. Баттақов
15.
"Қазақстан Республикасында ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың мемлекеттiк кадастрын жүргiзу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қыркүйектегі № 862 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭГТРМ
2022 жылғы ақпан
А.Л. Шалабекова
16.
"Биологиялық түрлілікті сақтауға және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды дамытуға гранттар беретiн халықаралық және мемлекеттiк ұйымдардың, үкiметтiк емес ұйымдар мен қорлардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1035 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭГТРМ
2022 жылғы ақпан
А.Л. Шалабекова
17.
"Мемлекеттік ұлттық табиғи парктерде туристік және рекреациялық қызметті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 қарашадағы № 1063 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭГТРМ
2022 жылғы ақпан
А.Л. Шалабекова
18.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1118 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИД
февраль 2022 года
Сыздыков М.З.
11.
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от
6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ
февраль 2022 года
Сапаров А.С.
12.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 13 июня
2005 года № 592
"Об утверждении перечня заболеваний, препятствующих содержанию и обучению несовершеннолетних в специальных организациях образования и организациях образования с особым режимом содержания"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЗ
февраль 2022 года
Шоранов М.Е.
13.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня
2005 года № 652 "Об утверждении Правил отнесения видов экономической деятельности к классам профессионального риска"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
февраль 2022 года
Сарбасов А.А.
14.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2005 года № 918
"Об утверждении Правил розничной торговли вне торговых мест путем сетевого маркетинга, общественных распространителей, продажи по почте и другими способами"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТИ
февраль 2022 года
Баттаков Е.Е.
15.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2006 года № 862 "Об утверждении Правил ведения государственного кадастра особо охраняемых природных территорий в Республике Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЭГПР
февраль 2022 года
Шалабекова А.Л.
16.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1035 "Об утверждении перечня международных и государственных организаций, неправительственных организаций и фондов, предоставляющих гранты на сохранение биоразнообразия и развитие особо охраняемых природных территорий"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЭГПР
февраль 2022 года
Шалабекова А.Л.
17.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2006 года № 1063 "Об утверждении Правил осуществления туристской и рекреационной деятельности в государственных национальных природных парках"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЭГПР
февраль 2022 года
Шалабекова А.Л.
18.

"Фильтрлі, фильтрсіз сигареттерге және папиростарға ең төмен бөлшек сауда бағаларын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі № 260 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
М. Е. Сұлтанғазиев
19.
"Білім беру ұйымдары желісінің кепілдік берілген мемлекеттік нормативін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1256 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2022 жылғы ақпан
Ш.Т. Каринова
20.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Д.М. Кеңбеил
21.
"Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының мемлекеттік тізілімін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қазандағы № 1133 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
2022 жылғы ақпан
М.З. Сыздықов
22.
"Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының орындалуын қамтамасыз ету мониторингі қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қазандағы № 1141 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
2022 жылғы ақпан
М.З. Сыздықов
23.
"Базалық қаржыландыру субъектілері болып табылатын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 мамырдағы № 511 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2022 жылғы ақпан
Қ.А. Ерғалиев
24.
"Арнаулы мекемелерде қоғамдық бақылауды жүзеге асыру үшін облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың қоғамдық бақылау комиссияларын құру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 маусымдағы № 702 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2022 жылғы ақпан
М.Ш. Қожаев
25.
"Әуежайдың авиациялық қауіпсіздік қызметінің қарап тексеруді ұйымдастыруы жөніндегі сертификаттау талаптарын және қарап тексеру кезінде қолданылатын техникалық құралдарға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 829 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2022 жылғы ақпан
Б.С. Қамалиев
26.
"Қаржылық есептілікті депозитарийге беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1173 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Д.М. Кеңбеил
27.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года № 260 "Об установлении минимальных розничных цен на сигареты с фильтром, без фильтра и папиросы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2022 года
Султангазиев М.Е.
19.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1256 "Об утверждении гарантированного государственного норматива сети организаций образования"
постановление Правительства Республики Казахстан
МОН
февраль 2022 года
Каринова Ш.Т.
20.
О внесении изменений
и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2022 года
Кенбеил Д.М.
21.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2010 года № 1133 "Об утверждении
Правил ведения Государственного реестра международных договоров Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИД
февраль 2022 года
Сыздыков М.З.
22.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2010 года № 1141 "Об утверждении Правил мониторинга за обеспечением выполнения международных договоров Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИД
февраль 2022 года
Сыздыков М.З.
23.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2011 года № 511 "Об утверждении перечня организаций, являющихся субъектами базового финансирования"
постановление Правительства Республики Казахстан
МОН
февраль 2022 года
Ергалиев К.А.
24.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июня
2011 года № 702 "Об утверждении Правил образования общественных наблюдательных комиссий областей, городов республиканского значения и столицы для осуществления общественного контроля в специальных учреждениях"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
февраль 2022 года
Кожаев М.Ш
25.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 829 "Об утверждении сертификационных требований по организации досмотра службой авиационной безопасности аэропорта и требований к техническим средствам, применяемым при досмотре"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИИР
февраль 2022 года
Камалиев Б.С.
26.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 14 октября
2011 года № 1173 "Об утверждении Правил представления финансовой отчетности в депозитарий"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2022 года
Кенбеил Д.М.
27.

"Трансферттік баға белгілеуді қолдану жөніндегі келісім жасасу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 24 қазандағы № 1197 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
М.Е. Сұлтанғазиев
28.
"Кейбір созылмалы аурулардың ауыр түрлерінің тізімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 қарашадағы № 1309 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
2022 жылғы ақпан
М.Е. Шоранов
29.
"Қаржы ұйымдары беретін білім беру кредиттерін кепілдендіру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 ақпандағы № 248 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2022 жылғы ақпан
Қ.А. Ерғалиев
30.
"Ғарышкерлікке кандидаттың, ғарышкердің жыл сайынғы профилактикалық тексерілуін, медициналық және санаторийлік-курорттық емделуін қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 мамырдағы № 596 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы ақпан
М.С. Олжабеков
31.
"Жасөспірімдер үйі туралы үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 406 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БҒМ
2022 жылғы ақпан
Б.А. Асылова
32.
"Әскери қызметтен босатылған, жиырма бес және одан көп жыл еңбек сіңірген адамдарға санаторий-курорттық емделу ұсынылатын аурулар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 маусымдағы № 826 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қорғанысмині
2022 жылғы ақпан
М.Қ. Таласов
33.
"Аудиторлық қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қарашадағы № 1434 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Д.М. Кеңбеил
34.
"Қаржы мониторингі жөніндегі уәкілетті органның сұратуы бойынша Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының өздерінің ақпараттық жүйелерінен және ресурстарынан мәліметтер беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 1483 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚМА (келісу бойынша)
2022 жылғы ақпан
Ғ.А. Садырбеков
35.
"Облыстық ономастика комиссиялары және республикалық маңызы бар қалалардың, астананың ономастика комиссиялары туралы үлгі ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 396 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МСМ
2022 жылғы ақпан
Н.М. Дәуешов
36.
"Жолаушыларды және көлік инфрақұрылымы объектілеріне келетін адамдарды, олардың алып жүретін заттарын, оның ішінде қол жүгі мен багажын тексеріп қарау кезінде қолданылатын техникалық құралдарға қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 742 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2022 жылғы ақпан
Б.С. Қамалиев
37.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2011 года № 1197 "Об утверждении Правил заключения Соглашения по применению трансфертного ценообразования"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2022 года
Султангазиев М.Е.
28.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2011 года № 1309 "Об утверждении списка тяжелых форм некоторых хронических заболеваний"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЗ
февраль 2022 года
Шоранов М.Е.
29.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2012 года № 248 "Об утверждении Правил гарантирования образовательных кредитов, предоставляемых финансовыми организациями"
постановление Правительства Республики Казахстан
МОН
февраль 2022 года
Ергалиев К.А.
30.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2012 года № 596 "Об утверждении Правил обеспечения кандидата в космонавты, космонавта ежегодными профилактическими осмотрами, медицинским и санаторно-курортным лечением"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
февраль 2022 года
Олжабеков М.С.
31.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 406 "Об утверждении Типовых правил о Доме юношества"
постановление Правительства Республики Казахстан
МОН
февраль 2022 года
Асылова Б.А.
32.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июня
2012 года № 826 "Об утверждении перечня заболеваний, при наличии которых предоставляется санаторно-курортное лечение лицам, уволенным с воинской службы, имеющим выслугу двадцать пять и более лет"
постановление Правительства Республики Казахстан
МО
февраль 2022 года
Таласов М.К.
33.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2012 года № 1434 "О некоторых вопросах лицензирования аудиторской деятельности"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2022 года
Кенбеил Д.М.
34.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года № 1483 "Об утверждении Правил представления государственными органами Республики Казахстан сведений из собственных информационных систем и ресурсов по запросу уполномоченного органа по финансовому мониторингу"
постановление Правительства Республики Казахстан
АФМ (по согласованию)
(по согласованию)
февраль 2022 года
Садырбеков Г.А.
35.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 396 "Об утверждении Типового положения об областных ономастических комиссиях и ономастических комиссиях городов республиканского значения, столицы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МКС
февраль 2022 года
Дауешов Н.М.
36.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня
2014 года № 742 "Об утверждении требований к техническим средствам, применяемым при досмотре пассажиров и лиц, посещающих объекты транспортной инфраструктуры, вещей, находящихся при них, в том числе ручной клади и багажа"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИИР
февраль 2022 года
Камалиев Б.С.
37.

"Азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті органның жедел резервінің материалдық құндылықтарының номенклатурасы мен көлемін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 856 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТЖМ
2022 жылғы ақпан
И.Д. Күлшімбаев
38.
"Медициналық мекемелер мен оңалту орталықтары базасында азаматтық қорғау органдарының қызметкерлерін медициналық және психологиялық оңалту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 895 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТЖМ
2022 жылғы ақпан
И.Д. Күлшімбаев
39.
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 1003 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МСМ
2022 жылғы ақпан
Е.А. Мұхамадиев
40.
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
Ә.Е. Әбдіқадыров
41.
"Өрт қауіпсіздігі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 1077 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТЖМ
2022 жылғы ақпан
М.М. Күлдіков
42.
"Жолаушыларға және көлік инфрақұрылымы объектілеріне келетін адамдарға, олардың алып жүретін заттарына, оның ішінде қол жүгі мен багажына тексеріп қарауды жүргізу қағидалары мен оған қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 16 қазандағы № 1102 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2022 жылғы ақпан
Б.С. Қамалиев
43.
"Күдіктілерді, айыпталушыларды, сотталғандарды және қылмыстық-атқару жүйесі мекемелеріндегі балалар үйлеріндегі балаларды тамақтандырудың және материалдық-тұрмыстық қамтамасыз етудің заттай нормаларын және сотталғандардың киім нысандары үлгілерін, сондай-ақ Қамауға алу немесе бас бостандығынан айыру түріндегі жазаны өтеуден босатылатын адамдардың тұрғылықты жеріне немесе жұмысына жету үшін ақысыз жол жүрумен, тамақпен немесе ақшамен қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы
28 қарашадағы № 1255 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2022 жылғы ақпан
Е.С. Сәденов
44.
"Тексеріп қарау жүргізілетін көлік инфрақұрылымы объектілерінің, оларға қатысты тексеріп қарау жүргізілмейтін адамдардың, көлік инфрақұрылымы объектілеріне әкелуге тыйым салынған заттар мен құралдардың тізбелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 шілдедегі № 817 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2022 жылғы ақпан
Б.С. Қамалиев
45.
"Ақталған адамға бірыңғай үлгідегі куәлік беру қағидаларын, ақталған адамның куәлігінің үлгісін бекіту және "Саяси қуғын-сүргінге ұшырап ақталған адамдарды куәлікпен қамтамасыз ету тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 22 қазандағы № 1055 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 184 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2022 жылғы ақпан
Р.К. Сәкеев
46.
"Ең төмен әлеуметтік стандарттың үлгілік нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 572 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
Ә.Е. Әбдіқадыров
47.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 856
"Об утверждении номенклатуры и объемов материальных ценностей оперативного резерва уполномоченного органа в сфере гражданской защиты"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЧС
февраль 2022 года
Кульшимбаев И.Д.
38.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2014 года № 895 "Об утверждении Правил медицинской и психологической реабилитации сотрудников органов гражданской защиты на базе медицинских учреждений и реабилитационных центров"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЧС
февраль 2022 года
Кульшимбаев И.Д.
39.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1003 "Вопросы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МКС
февраль 2022 года
Мухамадиев Е.А.
40.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011 "Вопросы Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Абдыкадыров А.Е.
41.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2014 года № 1077 "Об утверждении Правил пожарной безопасности"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЧС
февраль 2022 года
Кульдиков М.М.
42.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2014 года № 1102 "Об утверждении Правил и требований к проведению досмотра пассажиров и лиц, посещающих объекты транспортной инфраструктуры, вещей, находящихся при них, в том числе ручной клади и багажа"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИИР
февраль 2022 года
Камалиев Б.С.
43.
О внесении изменения
в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября
2014 года № 1255
"Об утверждении натуральных норм питания и материально-бытового обеспечения подозреваемых, обвиняемых, осужденных и детей, находящихся в домах ребенка учреждений уголовно-исполнительной системы и образцов формы одежды осужденных, а также Правил обеспечения бесплатным проездом, продуктами питания или деньгами на путь следования лиц, освобождаемых от отбывания наказания в виде ареста или лишения свободы, к месту жительства или работы"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
февраль 2022 года
Саденов Е.С.
44.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июля
2014 года № 817 "Об утверждении перечней объектов транспортной инфраструктуры, на которых производится досмотр, лиц, в отношении которых не производится досмотр, веществ и предметов, запрещенных к вносу на объекты транспортной инфраструктуры"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИИР
февраль 2022 года
Камалиев Б.С.
45.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 2 апреля
2015 года № 184
"Об утверждении Правил выдачи удостоверения единого образца реабилитированному лицу, образца удостоверения реабилитированного лица и признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан
от 22 октября
1993 года № 1055
"О порядке обеспечения удостоверениями реабилитированных лиц, подвергшихся политическим репрессиям"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
февраль 2022 года
Сакеев Р.К.
46.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июля
2015 года № 572 "Об утверждении типовой формы минимального социального стандарта"
постановление Правительства Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Абдыкадыров А.Е.
47.

"Аудиторлық кәсіби ұйымды, бухгалтерлердiң кәсiби ұйымын, бухгалтерлердi кәсiби сертификаттау жөніндегі ұйымды аккредиттеу туралы куәліктердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 116 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Д.М. Кеңбеил
48.
"Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 8 қарашадағы № 677 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АҚДМ
2022 жылғы ақпан
Б.А. Тілепов
49.
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгінiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 18 ақпандағы № 81 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2022 жылғы ақпан
Р.К. Сәкеев
50.
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрліктерінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
2022 жылғы ақпан
М.Е. Шоранов
51.
"Кірістерді заңдастыру (жылыстату) және терроризмді қаржыландыру тәуекелдеріне бағалау жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 3 мамырдағы № 243 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚМА (келісу бойынша)
2022 жылғы ақпан
Ғ.А. Садырбеков
52.
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 936 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИИДМ
2022 жылғы ақпан
Б.С. Қамалиев
53.
"Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 26 наурыздағы № 142 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АҚДМ
2022 жылғы ақпан
Б.А. Тілепов
54.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 17 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 5 шілдедегі № 479 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭГТРМ
2022 жылғы ақпан
А.Л. Шалабекова
55.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 24 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 12 шілдедегі № 501 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы ақпан
М.С. Олжабеков
56.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 116 "Об утверждении форм свидетельств об аккредитации профессиональной аудиторской организации, профессиональной организации бухгалтеров, организации по профессиональной сертификации бухгалтеров"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
февраль 2022 года
Кенбеил Д.М.
48.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2016 года № 677 "Об утверждении
Правил обеспечения физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИОР
февраль 2022 года
Тлепов Б.А.
49.
О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2017 года № 81 "Некоторые вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МТСЗН
февраль 2022 года
Сакеев Р.К.
50.
О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЗ
февраль 2022 года
Шоранов М.Е.
51.
О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2017 года № 243 "Об утверждении Правил проведения оценки рисков легализации (отмывания) доходов
и финансирования терроризма"
постановление Правительства Республики Казахстан
АФМ (по согласованию)
февраль 2022 года
Садырбеков Г.А.
52.
О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 936
"О некоторых вопросах Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИИР
февраль 2022 года
Камалиев Б.С.
53.
О внесении изменений
и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2019 года № 142 "О некоторых вопросах Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МИОР
февраль 2022 года
Тлепов Б.А.
54.
О внесении изменений
и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля
2019 года № 479 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня
2019 года № 17
"О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЭГПР
февраль 2022 года
Шалабекова А.Л.
55.
О внесении изменений
и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2019 года № 501 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня
2019 года № 24 "О мерах
по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЦРИАП
февраль 2022 года
Олжабеков М.С.
56.
О внесении изменений

"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 қазандағы № 701 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТЖМ
2022 жылғы ақпан
И.Д. Күлшімбаев
57.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Республикалық ономастика комиссиясы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі
МСМ
2022 жылғы ақпан
Н.М. Дәуешов
58.
Туризм жөніндегі кеңес құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі
МСМ
2022 жылғы ақпан
Е.М. Еркінбаев
59.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Республикалық терминология комиссиясы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі
БҒМ
2022 жылғы ақпан
Ш.Т. Каринова
60.
Қаржылық мониторинг жөніндегі уәкілетті органның сұратуы бойынша Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының өздерінің ақпараттық жүйелерінен және ресурстарынан мәліметтер беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі төрағасының бұйрығы
ҚМА
(келісу бойынша)
2022 жылғы ақпан
Ғ.А. Садырбеков
61.
Кірістерді заңдастыру (жылыстату) және терроризмді қаржыландыру тәуекелдеріне бағалау жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі төрағасының бұйрығы
ҚМА
(келісу бойынша)
2022 жылғы ақпан
Ғ.А. Садырбеков
62.
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету қағидаларын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің бұйрығы
АҚДМ
2022 жылғы ақпан
Б.А. Тілепов
63.
Қазақстан Республикасында таратылатын шетелдік мерзімді баспа басылымдарын есепке алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту және "Ақпарат саласындағы мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 101 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің бұйрығы
АҚДМ,
ЦДИАӨМ,
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
Б.А. Тілепов,
Ә.Н. Тұрысов,
Ә.Е. Әбдіқадыров
64.
Балалар ауылындағы отбасы туралы ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
2022 жылғы ақпан
Б.А. Асылова
65.
Жасөспірімдер үйі туралы үлгі қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
2022 жылғы ақпан
Б.А. Асылова
66.
Халықтың тығыздығына және елді мекендердің қашықтығына қарай білім беру ұйымдары желісінің кепілдік берілген мемлекеттік нормативін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің бұйрығы
БҒМ
2022 жылғы ақпан
Ш.Т. Каринова
67.
Базалық қаржыландыру субъектілері болып табылатын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
2022 жылғы ақпан
Қ.А. Ерғалиев
68.
Қаржы ұйымдары беретін білім беру кредиттерін кепілдендіру және осындай кепілдендірудің мөлшерін айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің бұйрығы
БҒМ
2022 жылғы ақпан
Қ.А. Ерғалиев
69.
Кәмелетке толмағандарды арнаулы білім беру ұйымдары мен ерекше режимде ұстайтын білім беру ұйымдарында бағып-күтуге және оқытуға кедергі болатын аурулардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулықсақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы ақпан
М.Е. Шоранов
70.
Кейбір созылмалы аурулардың ауыр нысандарының тізімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулықсақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2022 жылғы ақпан
М.Е. Шоранов
71.
Әскери қызметтен босатылған, жиырма бес және одан көп жыл еңбек сіңірген адамдарға санаториялық-курорттық емделу ұсынылатын аурулар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулықсақтау министрінің бұйрығы
ДСМ,
Қорғанысмині,
ІІМ,
ТЖМ,
ҰҚК (келісу бойынша),
МКҚ (келісу бойынша),
БП (келісу бойынша)
2022 жылғы ақпан
М.Е. Шоранов,
М.Р. Құсайынов,
М.Ш. Қожаев,
И.Д. Күлшімбаев
72.
Ақталған адамға бірыңғай үлгідегі куәлік беру қағидаларын, ақталған адамның куәлігінің үлгісін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы ақпан
Р.К. Сәкеев
73.
Экономикалық қызмет түрлерiн кәсiптiк тәуекел сыныптарына жатқызу қағидаларын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің бұйрығы
Еңбекмині
2022 жылғы ақпан
А.Ә. Сарбасов
74.
Жолаушыларға және көлік инфрақұрылымы объектілеріне келетін адамдарға, олардың алып жүретін заттарына, оның ішінде қол жүгі мен багажына тексеріп қарауды жүргізу қағидалары мен оған қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2022 жылғы ақпан
Б.С. Қамалиев
75.
Жолаушыларды және көлік инфрақұрылымы объектілеріне келетін адамдарды, олардың алып жүретін заттарын, оның ішінде қол жүгі мен багажын тексеріп қарау кезінде қолданылатын техникалық құралдарға қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2022 жылғы ақпан
Б.С. Қамалиев
76.
Тексеріп қарау жүргізілетін көлік инфрақұрылымы объектілерінің, оларға қатысты тексеріп қарау жүргізілмейтін адамдардың, көлік инфрақұрылымы объектілеріне әкелуге тыйым салынған заттар мен құралдардың тізбелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2022 жылғы ақпан
Б.С. Қамалиев
77.
Тексеріп қарау кезінде қолданылатын техникалық құралдарға қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің бұйрығы
ИИДМ
2022 жылғы ақпан
Б.С. Қамалиев
78.
Фильтрлі, фильтрсіз сигареттерге және папиростарға ең төмен бөлшек сауда бағаларын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
М.Е. Сұлтанғазиев
79.
Трансферттік баға белгілеуді қолдану жөніндегі келісім жасасу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
М.Е. Сұлтанғазиев
80.
Аудиторлық қызметті лицензиялаудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині,
ЦДИАӨМ,
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
Д.М. Кеңбеил,
Ә.Н. Тұрысов,
Ә.Е. Әбдіқадыров
81.
Жария мүдделі ұйымдардың депозитарийге қаржылық есептілікті ұсыну қағидаларын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2022 жылғы ақпан
Д.М. Кеңбеил
82.
Аудиторлық кәсіби ұйымды, бухгалтерлердiң кәсiби ұйымын, бухгалтерлердi кәсiби сертификаттау жөніндегі ұйымды аккредиттеу туралы куәліктердің нысандарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині,
ЦДИАӨМ,
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
Д.М. Кеңбеил,
Ә.Н. Тұрысов,
Ә.Е. Әбдіқадыров
83.
Облыстық ономастика комиссиялары және республикалық маңызы бар қалалардың, астананың ономастика комиссиялары туралы үлгі ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бұйрығы
МСМ
2022 жылғы ақпан
Н.М. Дәуешов
84.
Желілік маркетинг, қоғамдық таратушылар, пошта арқылы және басқа да тәсілдермен сату арқылы сауда орындарынан тыс жерлердегі бөлшек сауда жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің бұйрығы
СИМ
2022 жылғы ақпан
Е.Е. Баттақов
85.
Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының орындалуын қамтамасыз ету мониторингі қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің бұйрығы
СІМ
2022 жылғы ақпан
М.З. Сыздықов
86.
Қазақстан Республикасы халықаралық шарттарының мемлекеттік тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің бұйрығы
СІМ
2022 жылғы ақпан
М.З. Сыздықов
87.
Азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті органның жедел резервінің материалдық құндылықтарының номенклатурасы мен көлемін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2022 жылғы ақпан
И.Д. Күлшімбаев
88.
Медициналық мекемелер мен оңалту орталықтары базасында азаматтық қорғау органдарының қызметкерлерін медициналық және психологиялық оңалту қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2022 жылғы ақпан
И.Д. Күлшімбаев
89.
Өрт қауіпсіздігі қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің бұйрығы
ТЖМ
2022 жылғы ақпан
М.М. Күлдіков
90.
Аэротүсірілім жұмыстарын жүргізуге рұқсаттарды тіркеу, есепке алу және беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарышөнеркәсібіминистрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы ақпан
Ә.Н. Тұрысов
91.

и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 701 "Вопросы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МЧС
февраль 2022 года
Кульшимбаев И.Д.
57.
О Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан
распоряжение Премьер-Министра
Республики Казахстан
МКС
февраль 2022 года
Дауешов Н.М.
58.
Об образовании Совета по туризму
распоряжение Премьер-Министра
Республики Казахстан
МКС
февраль 2022 года
Еркинбаев Е.М.
59.
О Республиканской терминологической комиссии при Правительстве Республики Казахстан
распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан
МОН
февраль 2022 года
Каринова Ш.Т.
60.
Об утверждении правил представления государственными органами Республики Казахстан сведений из собственных информационных систем и ресурсов по запросу уполномоченного органа по финансовому мониторингу
приказ
председателя
Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу
АФМ
(по согласованию)
февраль 2022 года
Садырбеков Г.А.
61.
Об утверждении правил проведения оценки рисков легализации (отмывания) доходов и финансирования терроризма
приказ
председателя
Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу
АФМ
(по согласованию)
февраль 2022 года
Садырбеков Г.А.
62.
Об утверждении правил обеспечения физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
приказ
Министра информации и общественного развития Республики Казахстан
МИОР
февраль 2022 года
Тлепов Б.А.
63.
Об утверждении правил осуществления учета иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Республики Казахстан, и внесении изменений в приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от
2 апреля 2020 года № 101 "Об утверждении Правил оказания государственных услуг в области информации"
приказ
Министра информации и общественного развития Республики Казахстан
МИОР,
МЦРИАП,
МНЭ
февраль 2022 года
Тлепов Б.А.,
Турысов А.Н.,
Абдыкадыров А.Е.
64.
Об утверждении положения о семье в детских деревнях
приказ
Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
февраль 2022 года
Асылова Б.А.
65.
Об утверждении типовых правил о Доме юношества
приказ
Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
февраль 2022 года
Асылова Б.А.
66.
Об утверждении гарантированного государственного норматива сети организаций образования в зависимости от плотности населения и отдаленности населенных пунктов
приказ
Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
февраль 2022 года
Каринова Ш.Т.
67.
Об утверждении перечня организаций, являющихся субъектами базового финансирования
приказ
Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
февраль 2022 года
Ергалиев К.А.
68.
Об утверждении правил гарантирования
образовательных кредитов, предоставляемых финансовыми организациями, и определения размера такого гарантирования
приказ
Министра образования и науки Республики Казахстан
МОН
февраль 2022 года
Ергалиев К.А.
69.
Об утверждении перечня заболеваний, препятствующих содержанию и обучению несовершеннолетних в специальных организациях образования и организациях образования с особым режимом содержания
приказ
Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
февраль 2022 года
Шоранов М.Е.
70.
Об утверждении списка тяжелых форм некоторых хронических заболеваний
приказ
Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ
февраль 2022 года
Шоранов М.Е.
71.
Об утверждении перечня заболеваний, при наличии которых предоставляется санаторно-курортное лечение лицам, уволенным с воинской службы, имеющим выслугу двадцать пять и более лет
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ,
МО,
МВД,
МЧС,
КНБ (по согласованию),
СГО (по согласованию),
ГП (по согласованию)
февраль 2022 года
Шоранов М.Е.,
Хусаинов М.Р.,
Кожаев
М.Ш.,
Кульшимбаев И.Д.
72.
Об утверждении правил выдачи удостоверения единого образца реабилитированному лицу, образца удостоверения реабилитированного лица
приказ
Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
февраль 2022 года
Сакеев Р.К.
73.
Об утверждении правил отнесения видов экономической деятельности к классам профессионального риска
приказ
Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТСЗН
февраль 2022 года
Сарбасов А.А.
74.
Об утверждении правил и требований к проведению досмотра пассажиров и лиц, посещающих объекты транспортной инфраструктуры, вещей, находящихся при них, в том числе ручной клади и багажа
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
февраль 2022 года
Камалиев Б.С.
75.
Об утверждении требований к техническим средствам, применяемым при досмотре пассажиров и лиц, посещающих объекты транспортной инфраструктуры, вещей, находящихся при них, в том числе ручной клади и багажа
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
февраль 2022 года
Камалиев Б.С.
76.
Об утверждении перечней объектов транспортной инфраструктуры, на которых производится досмотр, лиц, в отношении которых не производится досмотр, веществ и предметов, запрещенных к вносу на объекты транспортной инфраструктуры
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
февраль 2022 года
Камалиев Б.С.
77.
Об утверждении требований к техническим средствам, применяемым при досмотре
приказ
Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МИИР
февраль 2022 года
Камалиев Б.С.
78.
Об установлении минимальных розничных цен на сигареты с фильтром, без фильтра и папиросы
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2022 года
Султангазиев М.Е.
79.
Об утверждении правил заключения Соглашения по применению трансфертного ценообразования
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2022 года
Султангазиев М.Е.
80.
О некоторых вопросах лицензирования аудиторской деятельности
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ,
МЦРИАП,
МНЭ
февраль 2022 года
Кенбеил Д.М.,
Турысов А.Н.,
Абдыкадыров А.Е.
81.
Об утверждении правил сдачи финансовой отчетности организациями публичного интереса
в депозитарий
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2022 года
Кенбеил Д.М.
82.
Об утверждении форм свидетельств об аккредитации профессиональной аудиторской организации, профессиональной организации бухгалтеров, организации по профессиональной сертификации бухгалтеров
приказ
Министра финансов Республики Казахстан
МФ,
МНЭ,
МЦРИАП
февраль 2022 года
Кенбеил Д.М.,
Абдыкадыров А.Е.,
Турысов А.Н.
83.
Об утверждении типового положения об областных ономастических комиссиях и ономастических комиссиях городов республиканского значения, столицы
приказ
Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МКС
февраль 2022 года
Дауешов Н.М.
84.
Об утверждении правил розничной торговли вне торговых мест путем сетевого маркетинга, общественных распространителей, продажи по почте и другими способами
приказ
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан
МТИ
февраль 2022 года
Баттаков Е.Е.
85.
Об утверждении правил мониторинга за обеспечением выполнения международных договоров Республики Казахстан
приказ
Министра иностранных дел Республики Казахстан
МИД
февраль 2022 года
Сыздыков М.З
86.
Об утверждении правил ведения Государственного реестра международных договоров Республики Казахстан
приказ
Министра иностранных дел Республики Казахстан
МИД
февраль 2022 года
Сыздыков М.З
87.
Об утверждении номенклатуры и объемов материальных ценностей оперативного резерва уполномоченного органа в сфере гражданской защиты
приказ
Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
февраль 2022 года
Кульшимбаев И.Д.
88.
Об утверждении правил медицинской и психологической реабилитации сотрудников органов гражданской защиты на базе медицинских учреждений и реабилитационных центров
приказ
Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
февраль 2022 года
Кульшимбаев И.Д.
89.
Об утверждении правил пожарной безопасности
приказ
Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
МЧС
февраль 2022 года
Кульдиков М.М.
90.
Об утверждении правил по регистрации, учету и выдаче разрешений на проведение аэросъемочных работ
приказ
Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
февраль 2022 года
Турысов А.Н.
91.

Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 25.08.2022 № 128-ө өкімімен.
92.
Ғарышкерлікке кандидаттың, ғарышкердің жыл сайынғы профилактикалық тексерілуін, медициналық және санаториялық-курорттық емделуін қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарышөнеркәсібіминистрінің бұйрығы
ЦДИАӨМ
2022 жылғы ақпан
М.С. Олжабеков
93.
Қамауға алу немесе бас бостандығынан айыру түріндегі жазаны өтеуден босатылатын адамдарды өздері таңдаған тұрғылықты жерiне немесе жұмыс орнына бару жолында тегін жол жүрумен, сондай-ақ тамақ өнімдерімен немесе ақшамен қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы ақпан
Е.С. Сәденов
94.
Жеке күзет ұйымдары қызметкерлерінің пайдалануына арналған арнайы құралдардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы ақпан
М.Ш. Кожаев
95.
Қылмыстық-атқару жүйесінің тергеу изоляторларында ұсталатын адамдарды есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2022 жылғы ақпан
Е.С. Сәденов
96.
Биологиялық түрлілікті сақтауға және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды дамытуға гранттар беретiн халықаралық және мемлекеттiк ұйымдардың, үкiметтiк емес ұйымдар мен қорлардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2022 жылғы ақпан
А.Л. Шалабекова
97.
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың мемлекеттік кадастрын жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2022 жылғы ақпан
А.Л. Шалабекова
98.
Мемлекеттік ұлттық табиғи парктерде туристік және рекреациялық қызметті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
МСМ
2022 жылғы ақпан
А.Л. Шалабекова,
Е.М. Еркінбаев
99.
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды, сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіруді дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2022 жылғы ақпан
А.Л. Шалабекова
100.
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу бойынша субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің бұйрығы
ЭГТРМ
2022 жылғы ақпан
А.Л. Шалабекова
101.
"Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 408 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2022 жылғы ақпан
А.С. Сапаров

Исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 25.08.2022 № 128-р.
92.
Об утверждении правил обеспечения кандидата в космонавты, космонавта ежегодными профилактическими осмотрами, медицинским и санаторно-курортным лечением
приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МЦРИАП
февраль 2022 года
Олжабеков М.С.
93.
Об утверждении правил обеспечения бесплатным проездом, а также продуктами питания или деньгами на путь следования лиц, освобождаемых от отбывания наказания в виде ареста или лишения свободы, к избранному ими месту жительства или работы
приказ
Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
февраль 2022 года
Саденов Е.С.
94.
Об утверждении перечня специальных средств для использования работниками частных охранных организаций
приказ
Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
февраль 2022 года
Кожаев
М.Ш.
95.
Об утверждении правил ведения учета лиц, содержащихся в следственных изоляторах уголовно-исполнительной системы
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
февраль 2022 года
Саденов Е.С.
96.
Об утверждении перечня международных и государственных организаций, неправительственных организаций и фондов, предоставляющих гранты на сохранение биоразнообразия и развитие особо охраняемых природных территорий
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
февраль 2022 года
Шалабекова А.Л.
97.
Об утверждении правил ведения государственного кадастра особо охраняемых природных территорий
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
февраль 2022 года
Шалабекова А.Л.
98.
Об утверждении правил осуществления туристской и рекреационной деятельности в государственных национальных природных парках
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР, МКС
февраль 2022 года
Шалабекова А.Л., Еркинбаев Е.М.
99.
Об утверждении правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства), а также развития племенного рыбоводства
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
февраль 2022 года
Шалабекова А.Л.
100.
Об утверждении правил субсидирования по возмещению части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
МЭГПР
февраль 2022 года
Шалабекова А.Л.
101.
О признании утратившим силу приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан –Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 октября 2018 года № 408 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)"
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
февраль 2022 года
Сапаров А.С.

102.
Ең төмен әлеуметтік стандарттың үлгілік нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2022 жылғы ақпан
Ә.Е. Әбдіқадыров
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚДМ – Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі;
АШМҚазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі;
БҒМ – Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі;
БП – Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы;
ДСМ – Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі;
Еңбекмині – Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі;
ИИДМ – Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі;
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі;
ҚМА – Қазақстан Республикасының Қаржылық мониторинг агенттігі;
Қорғанысмині – Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі;
МКҚ – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметі;
МСМ – Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі;
СИМ – Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлігі;
СІМ – Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі;
ТЖМ – Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі;
ҰҚК – Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті;
ҰЭМ – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі;
ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі;
ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі;
ЭГТРМ – Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі.

102.
Об утверждении типовой формы минимального социального стандарта
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2022 года
Абдыкадыров А.Е.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИОР – Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан;
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
МОН – Министерство образования и науки Республики Казахстан;
ГП – Генеральная прокуратура Республики Казахстан;
МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан;
МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
МИИР – Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан;
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан;
АФМ – Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу;
МО – Министерство обороны Республики Казахстан;
СГО – Служба государственной охраны Республики Казахстан;
МКС – Министерство культуры и спорта Республики Казахстан;
МТИ – Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан;
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
МЧС – Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
КНБ – Комитет национальной безопасности;
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
МЭГПР – Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.