"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 5 мамырдағы № 73-ө өкімі.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкімге 6-қосымшада:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрі";
"Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі";
"Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрі".
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 мая 2023 года № 73-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
в приложении 6 к указанному распоряжению:
в составе Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан:
строку "Министр образования и науки Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр науки и высшего образования Республики Казахстан";
строку "Министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан";
после строки "Министр культуры и спорта Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"Министр просвещения Республики Казахстан".
Премьер-Министр А. Смаилов