10 процент мөлшерiндегi төлем белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1 ақпан 1993 ж. N 28-ө
Мемстаткомның 1993 жылғы 1 қаңтардан бастап мемлекеттiк статистика органдарымен бекiту отбасы бюджетiнiң тұрақты есебiн жүргiзiп келе жатқан отбасыларына ай сайын республикада заңмен белгiленген ең төменгi жалақының 10 процентi мөлшерiнде төлем белгiлеу жөнiндегi ұсынысы қабылдансын.
Премьер-министр

Об установлении ежемесячной оплаты семьям
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 1 февраля 1993 года N 28-p
Принять предложение Госкомстата, согласованное с Минфином Республики Казахстан, об установлении с 1 января 1993 г. семьям, осуществляющим по утвержденным органами государственной статистики регулярный учет семейного бюджета, ежемесячной оплаты в размере 10 процентов установленного законом минимального размера заработной платы в республике.
Премьер-министр