Болат құбырларын шығару туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 12 тамыз 1993 ж. N 339-ө
Қазақстан Республикасында қосымша болат құбырлар шығаруды ұйымдастыру мақсатында:
1. Лисаковтағы "Металлист" зауытының, "Сенiм" өндiрiстiк-инвестициялық компаниясы мен "Қазмонолитқұрылыс" қауымдастығының Ресей Федерациясының кәсiпорындарымен бiрлесiп, құрылтайшылар қаражаты есебiнен "Лисаков құбырпрокат зауыты" акционерлiк қоғамын құру жөнiндегi ұсынысы мақұлдансын.
2. Мемлекеттiк басқару органдары аталған акционерлiк қоғамның құрылуы мен қызметiне жәрдемдесетiн болсын.
Премьер-министр

О создании акционерного общества "Лисаковский трубопрокатный завод"
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 12 августа 1993 года N 339-p
В целях организации дополнительного производства стальных труб в Республике Казахстан:
1. Одобрить инициативу лисаковского завода "Металлист", производственно-инвестиционной компании "Сеним" и ассоциации "Казмонолитстрой" по созданию совместно с предприятиями Российской Федерации акционерного общества "Лисаковский трубопрокатный завод" за счет средств его учредителей.
2. Органам государственного управления оказывать содействие в создании и функционировании указанного акционерного общества.
Премьер-министр