Алтынды көбейту мәселесi
Қазақстан Республикасы Премьер-министрi Орынбасарының өкiмi 9 тамыз 1993 ж. N 6-5-ө
Васильков кен орнындағы құрамында төзiмдi алтын-мышьяк бар рудаларды өндiру мен ұқсату саласында шет ел инвестицияларын, аса жаңа экологиялық таза технологияларды және неғұрлым өнiмдi техникалық құралдарды пайдалану, концентраттан алынатын алтынды көбейту және Қазақстан Республикасының алтын қоры мен алмас қорын қалыптастыруды жеделдетуге жәрдемдесетiн жоғары тауарлы түпкi өнiм алу мақсатында:
Көкшетау облысының Васильков кен орнындағы құрамында алтын бар рудалардың 1942 жылғы координат жүйесiнде орындалған материалдардан басқаларының баланс қоры құпиясыздандырылсын.
Премьер-министрдiң
орынбасары

О рассекречивании балансовых запасов золотосодержащих руд
Распоряжение Заместителя Премьер-министра Республики Казахстан от 9 августа 1993 года N 6-5-p
В целях привлечения иностранных инвестиций, новейших экологически чистых технологий и более производительных технических средств в области добычи и переработки упорных золото-мышьяксодержащих руд Васильковского месторождения, увеличения извлечения золота в концентрат и получения высокотоварного конечного продукта, способствующих ускорению формирования золотого запаса и алмазного фонда Республики Казахстан:
рассекретить балансовые запасы золотосодержащих руд Васильковского месторождения в Кокчетавской области за исключением материалов, выполненных в системе координат 1942 года.
Заместитель
Премьер-министра