Павлодар мұнай өңдеу зауытында пропилендi құнарландыру қондырғысының кешенiн салу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң Өкiмi 27 қыркүйек 1994 ж. N 387-ө
"Полипропилен" акционерлiк қоғамының қазiргi қуаттарын Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Павлодар мұнай өңдеу зауытында пропилендi құнарландыру қондырғысының кешенiн салу туралы" 1992 жылғы 26 тамыздағы N 706 P920706_ қаулысында белгiленген мерзiмде пропиленмен қамтамасыз ету жөнiндегi жұмыстарды жеделдету мақсатында:
1. Пропилендi құнарландыру кешенiн салу орнын Павлодар мұнай өңдеу зауытынан Атырау қаласындағы "Полипропилен" акционерлiк қоғамының алаңына көшiру туралы Павлодар мұнай өңдеу зауыты мен "КРАМДС" ұлттық акционерлiк компаниясының ұсынысы қабылдансын.
2. Кешен құрылысын шетелдiк кредиттердi тарту арқылы өтемдiк негiзде салуға рұқсат етiлсiн, ал кредит "Полипропилен" акционерлiк қоғамы мен Павлодар мұнай өңдеу зауытының өнiмдерiн экспорттау есебiнен өтелетiн болсын.
3. "КРАМДС" ұлттық акционерлiк компаниясы, "Полипропилен" акционерлiк қоғамы және Павлодар мұнай өңдеу зауыты үстiмiздегi жылы өз өнiмдерiн экспортқа сатудан алған қаражаты есебiнен кредит желiсiн ашу үшiн аванстық жарна өткiзсiн.
4. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi жанындағы Шетелдiк инвестициялар жөнiндегi ұлттық агенттiк аталған құрылысты салуға арналған кредит желiсiн ашу туралы мәселе қарасын және Қазақстан Республикасының Экспорт-импорт банкiне тиiстi ұсыныстар енгiзсiн.
Премьер-министр

О строительстве комплекса установки концентрирования пропилена
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 27 сентября 1994 г. N 387-p
В целях ускорения работ по обеспечению пропиленом действующих мощностей акционерного общества "Полипропилен" в сроки, определенные постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 августа 1992 г. N 706 "О строительстве комплекса установки концентрирования пропилена на Павлодарском нефтеперерабатывающем заводе":
1. Принять предложение Павлодарского нефтеперерабатывающего завода и Национальной акционерной компании "КРАМДС" о переносе точки строительства комплекса концентрирования пропилена с Павлодарского нефтеперерабатывающего завода на площадку акционерного общества "Полипропилен" г.Атырау.
2. Разрешить строительство комплекса с привлечением иностранных кредитов на компенсационной основе, с погашением их за счет экспорта продукции акционерного общества "Полипропилен" и Павлодарского нефтеперерабатывающего завода.
3. Национальной акционерной компании "КРАМДС", акционерному обществу "Полипропилен" и Павлодарскому нефтеперерабатывающему заводу внести авансовый взнос для открытия кредитной линии за счет средств, полученных от реализации собственной продукции на экспорт, в текущем году.
4. Национальному Агентству по иностранным инвестициям при Министерстве экономики Республики Казахстан рассмотреть вопрос об открытии кредитной линии для осуществления указанного строительства и внести соответствующие предложения в Экспортно-импортный банк Республики Казахстан.
Премьер-министр Республики Казахстан