Сiрнені жеткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1995 жылғы 3 қаңтардағы N 2-р Өкiмi
1. Республиканың наубайхана кәсiпорындарының iркiлiссiз жұмысын қамтамасыз ету, оларды өздерi шығаратын ашытқымен жабдықтау мақсатында Алматы, Жамбыл және Талдықорған облыстарының әкiмдерi аталған облыстарда орналасқан қант заводтарының басшыларымен бiрлесе отырып Алматының ашытқы заводына 1994 жылдың астығынан бастап қосымшаға сәйкес кәсiпорындар бойынша ашытқы шығару үшiн 11 мың тонна сiрне беруге онымен өзара тиiмдi жағдайда контракттар жасау мәселесiн пысықтайтын болсын.
2. Сiрненiң өзiндiк ресурстарының шектеулiлiгiн ескере отырып оны республикадан тысқары жерлерге шығару уақытша тоқтатылсын.
Премьер-министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
1995 жылғы 3 қаңтардағы
2 өкiмiне қосымша
Алматының ашытқы заводына республиканың қант
заводтарынан жыл сайын берiлетiн сiрне көлемi
----------------------------------------------------------------
Қант заводтарының               |      Беру көлемi
атауы                       |
-----------------------------------------------------------------
Алматы                                    2000
Мерке                                     2200
Шу                                         800
Талдықорған                               2500
Ақсу                                      2000
Алакөл                                    1500
------------------------------------------------------------------
Барлығы:                                  11000

О поставках патоки
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 3 января 1995 г. N 2-р
1. В целях обеспечения бесперебойной работы хлебопекарных предприятий республики, снабжения их дрожжами собственного производства главам Алматинской, Жамбылской и Талдыкорганской областных администраций проработать с руководителями сахарных заводов, расположенных в указанных областях, вопрос заключения на взаимовыгодных условиях контрактов с Алматинским дрожжевым заводом на поставку ему начиная с урожая 1994 года для выработки дрожжей 11 тыс.тонн патоки по предприятиям согласно приложению.
2. Учитывая ограниченность собственных ресурсов патоки-мелассы, временно приостановить вывоз ее за пределы республики.
Премьер-министр
Приложение
к распоряжению Премьер-министра Республики Казахстан от 3 января 1995 г. N 2-р
Объемы
ежегодной поставки патоки-мелассы Алматинскому
дрожжевому заводу с сахарных заводов республики
--------------------------------------------------------------------
Наименование сахзаводов         !   Объем поставки
--------------------------------------------------------------------
Алматинский                                      2000
Меркенский                                       2200
Шуский                                            800
Талдыкорганский                                  2500
Аксуский                                         2000
Алакульский                                      1500
-----------------------------------------------------------------
Всего                                       11000