Комиссия құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1995 жылғы 8 қыркүйектегi N 0335
Шетел кредиттерiн пайдалану бойынша мерзiмi өткен берешектi займшы-кәсiпорындардың өтеуiн қамтамасыз ету жөнiнде комиссия құру туралы Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1995 жылғы 4 мамырдағы N 167 өкiмiне мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
Комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Дагаев Л.С. - Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi төрағасының
орынбасары /келiсiм бойынша/
Құдайбергенов А.И. - Қазақстан Республикасы Бас
прокуратурасының Жалпы қадағалау
басқармасының бөлiм бастығы
/келiсiм бойынша/
Премьер-министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 4 мая 1995 г. N 167
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 сентября 1995 г. N 335-p
Внести в распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от
4 мая 1995 г. N 167 об образовании Комиссии по обеспечению погашения
предприятиями-заемщиками просроченной задолженности по используемым
иностранным кредитам следующие изменения:
ввести в состав Комиссии:
Дагаева Л.С.           - заместителя Председателя Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Кудайбергенова А.И.    - начальника отдела Управления общего
надзора Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
(по согласованию)
Премьер-министр