Евразия патенттiк ұйымына өкiлдер тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi бiрiншi орынбасарының өкімі 18 қыркүйек 1995 жыл N 3-32ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.11.2001 N 1428 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Евразия патенттiк ұйымындағы өкiлдерi болып мыналар тағайындалсын:
Қаудыров Т.Е.      - Қазақстан Республикасының Министрлер
Кабинетi жанындағы Ұлттық патент
ведомствосының төрағасы
Алшымбаев Р.Т.     - Қазақстан Республикасының Министрлер
Кабинетi жанындағы Ұлттық патент
ведомствосы төрағасының орынбасары
Премьер-министрдiң
бiрiншi орынбасары

О представителях Республики Казахстан в Административном совете Евразийской патентной организации
Распоряжение Первого заместителя Премьер-министра Республики Казахстан от 18 сентября 1995 г. N 3-32-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 9 ноября 2001 г. N 1428 ~R011428
Утвердить представителями Республики Казахстан в Административном Совете Евразийской патентной организации:
Каудырова Т.Е.  - Председателя Национального патентного
ведомства при Кабинете Министров
Республики Казахстан
Алчимбаеву Р.Т. - заместителя Председателя Национального
патентного ведомства при Кабинете
Министров Республики Казахстан
Первый заместитель
Премьер-министра