Президент Жарлығының 69-бабының бұзылғандығы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 19 ақпан N 79
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығының 69-бабын бұза отырып, Жезқазған облысы Ақадыр ауданының әкiмi 1995 жылғы 30 қарашада "Ақадыр ГБЭ-ның жергiлiктi геологиялық қорларын пайдалану мен қорғау туралы" шешiм қабылдаған, бұл жергiлiктi атқарушы органның құзыретiне кiрмейдi.
1. Жезқазған облысының әкiмi Ақадыр ауданы әкiмiнiң "Ақадыр ГБЭ-ның жергiлiктi геологиялық қорларын пайдалану мен қорғау туралы" 1995 жылғы 30 қарашадағы шешiмінiң күшiн жойсын.
2. Облыстардың әкiмдерi жер қойнауы туралы Қазақстан Республикасының қолданылып жүрген заңдарының бұлжымай орындалуына шаралар қабылдасын.
Премьер-Министр

О нарушении статьи 69 Указа Президента Республики Казахстан "О недрах и недропользовании"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 февраля 1996 г. N 79-p
В нарушение статьи 69 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U962828_ "О недрах и недропользовании" акимом Агадырского района Жезказганской области принято решение от 30 ноября 1995 г. "О пользовании и охране местных геологических фондов Агадырской ГРЭ", что не входит в компетенцию местного исполнительного органа.
1. Акиму Жезказганской области отменить решение акима Агадырского района от 30 ноября 1995 года "О пользовании и охране местных геологических фондов Агадырской ГРЭ".
2. Акимам областей принять меры к неукоснительному выполнению действующего законодательства Республики Казахстан о недропользовании.
Премьер-Министр