Комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 29 аңпан N 97
1. Атом энергетикасы мен өнеркәсiбi жөнiндегi "КАТЭП" ұлттық
акционерлiк компаниясының қаржы-шаруашылық, сыртқы экономикалық,
өндiрiстiк технологиялық қызметiне талдау жасау мақсатында мына
құрамда комиссия құрылсын:
Оспанов Х.А.       - Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және
сауда министрiнiң орынбасары, комиссия
төрағасы
Ахметов Ф.И.       - Қазақстан Республикасы Экономика министр.
лiгiнiң микроэкономикалық саясат бас
басқармасы бастығының орынбасары,
комиссия төрағасының орынбасары
Атығаева Г.Т.      - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi
Валюталық реттеу және бақылау басқар.
масының бастығы (келiсiм бойынша)
Божко В.К.         - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
комитетiнiң басқарма бастығы (келiсiм
бойынша)
Қанашево С.З.      - Қазақстан Республикасы Қаржы министр.
лiгiнiң Бас салық инспекциясы
басқармасының бастығы
Әбiлқасымова З.К.  - Қазақстан Республикасының Қаржы министр.
лiгi Бас салық инспекциясының басқарма
бастығының орынбасары
Шевцов С.П.        - Қазақстан Республикасының Экология және
биоресурстар министрлiгiнiң бөлiм
бастығы
Кан О.В.           - Қазақстан Республикасының Қаржы министр.
лiгi жанындағы Қаржы-валюталық бақылау
комитетiнiң бөлiм бастығы
Федоров Г.В.       - Қазақстан Республикасының Ғылым және
жаңа технологиялар министрлiгi жанындағы
Атом энергиясы жөнiндегi агенттiктiң
радиациялық қорғау бөлiмiнiң бас маманы
Печкин А.А.        - "Уранэкспорт" фирмасының директоры
2. Комиссия "КАТЭП" ҰАК қызметiнiң түрлi аспектiлерiне, атап айтқанда, сыртқы экономикалық саясат мәселелерiне қатысты тексеру және талдау жүргiзсiн.
Тексеру материалдары мен комиссиясының қорытындысы 1996 жылдың 10 наурызына тапсырылсын.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн талап ететiн мәселелер бойынша жоғарыда аталған мерзiмге қажеттi қаулылардың жобасын енгiзсiн.
3. Комиссия Қазақстан Республикасының министрлiктерiнен, мемлекеттiк комитеттерiнен және өзге де орталық атқарушы органдарынан, компаниялардан, корпорациялардан, кәсiпорындардан қажеттi материалдар сұрауға, комиссияның жұмысына қажеттi мамандарды тартуға белгiленген тапсырмалар шегiнде құқылы деп белгiленсiн.
Премьер-Министр

Об образовании комиссии
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 февраля 1996 г. N 97-р
В целях анализа финансово-хозяйственной, внешнеэкономической,
производственно-технологической деятельности Национальной акционерной
компании по атомной энергетике и промышленности "КАТЭП" образовать
комиссию в составе:
ОСПАНОВ Х.А.      - заместитель Министра промышленности и
торговли Республики Казахстан,
председатель комиссии
АХМЕТОВ Ф.И.      - заместитель начальника Главного управления
микроэкономической политики Министерства
экономики Республики Казахстан, заместитель
председателя комиссии
АТИГАЕВА Г.Т.     - начальник Управления валютного регулирования
и контроля Национального банка Республики
Казахстан (по согласованию)
БОЖКО В.К.        - начальник управления Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан (по
согласованию)
КАНАШЕВА С.З.     - начальник управления Главной налоговой
инспекции Министерства финансов Республики
Казахстан
АБЫЛКАСЫМОВА З.К. - заместитель начальника управления Главной
налоговой инспекции Министерства финансов
Республики Казахстан
ШЕВЦОВ С.П.       - начальник отдела Министерства экологии и
биоресурсов Республики Казахстан
КАН О.В.          - начальник отдела Комитета финансово-
валютного контроля при Министерстве
финансов Республики Казахстан
ФЕДОРОВ Г.В.      - главный специалист отдела радиационной
защиты Агентства по атомной энергии при
Министерстве науки и новых технологий
Республики Казахстан
ПЕЧКИН А.А.       - директор фирмы "Уранэкспорт"
2. Комиссии провести проверку и анализ различных аспектов деятельности НАК "КАТЭП", в частности, вопросов внешнеэкономической политики.
Материалы проверки и выводы комиссии представить к 10 марта 1996 года.
По вопросам, требующим решений Правительства Республики Казахстан, внести необходимые проекты постановлений к указанному выше сроку.
3. Установить, что комиссия в пределах установленных задач наделяется правом запрашивать от министерств, государственных комитетов и иных центральных исполнительных органов Республики Казахстан, компаний, корпораций, предприятий необходимые материалы, привлекать к работе комиссии необходимых специалистов.
Премьер-Министр