Қазынашылық облигациялар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 14 наурыздағы N 114
"1996 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 2700 U952700_ Заң күшi бар Жарлығын орындау үшiн және директивалық кредиттер мен iшкiреспубликалық есептеу нәтижелерi бойынша берiлген кредиттердi қайтаруды қамтамасыз ету мақсатында:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң үкiмет кепiлiне берiлген директивалық кредиттер мен 1994 жылы өткiзiлген кәсiпорындар мен ұйымдардың өзара берешектерiн, iшкiреспубликалық есептеу нәтижелерi бойынша берiлген кредиттер жөнiндегi берешектерiн, сондай-ақ оларды пайдаланғаны үшiн өсiмдердi өтеу үшiн қазынашылық облигацияларын пайдалану туралы ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
бiр апта мерзiм iшiнде директивалық кредиттер мен iшкiреспубликалық есептеу нәтижелерi бойынша берiлген кредиттер жөнiндегi берешектердi қазынашылық облигацияларымен өтеу ережесiн әзiрлеп, бекiтсiн;
шаруашылық жүргiзушi субъектiлерден Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазынашылық облигацияларын шығару туралы" 1996 жылғы 8 ақпандағы N 185 P960185_ және "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң шұғыл айналыстағы вексельдерi мен вексельдiк мiндеттемелерiн қазынашылық облигацияларға айналдыру туралы" 1996 жылғы 8 ақпандағы N 178 P960178_ қаулыларына сәйкес шығарылған қазынашылық облигацияларын директивалық кредиттер мен iшкiреспубликалық есептеу нәтижелерi бойынша берiлген кредиттер жөнiндегi берешектi өтеу есебiне, оларды Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң тағайындалған депозитарлы-банкiндегi арнаулы депо-шотына аудару арқылы қабылдансын.
Премьер-Министр

О казначейских облигациях
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 1996 г. N 114-р
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 21 декабря 1995 г. N 2700 U952700_ "О республиканском бюджете на 1996 год" и в целях обеспечения возврата директивных кредитов и кредитов, выданных по результатам внутриреспубликанского зачета:
согласиться с предложением Министерства финансов Республики Казахстан об использовании казначейских облигаций для погашения хозяйствующими субъектами задолженностей по директивным кредитам, выданным под правительственные гарантии, и кредитам, выданным по результатам внутриреспубликанского зачета взаимных задолженностей предприятий и организаций, проведенного в 1994 году, а также процентам за их использование.
Министерству финансов Республики Казахстан:
в недельный срок разработать и утвердить Положение о порядке погашения казначейскими облигациями задолженностей по директивным кредитам и кредитам, выданным по результатам внутриреспубликанского зачета;
принимать от хозяйствующих субъектов казначейские облигации, выпущенные в соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 1996 г. N 178 P960178_ "О конвертации срочных обращаемых векселей и вексельных обязательств Министерства финансов Республики Казахстан на казначейские облигации" и от 8 февраля 1996 г. N 185 P960185_ "О выпуске казначейских облигаций", в счет погашения задолженностей по директивным кредитам и кредитам, выданным по результатам внутриреспубликанского зачета, путем зачисления их на специальный счет-депо Министерства финансов Республики Казахстан в уполномоченном банке - депозитарии.
Премьер-Министр