Бюджет берешегiн жою туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 24 сәуiр N 190-ө
Тауар өндiрушiлердi қолдауды қамтамасыз ету, сондай-ақ қосылған құнға салынатын салық жөнiндегi бюджеттiң берешегiн жою мақсатында:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1996 жылдың 1 мамырына дейiн шетел фирмаларының басқаруына берiлген кәсiпорындар үшiн осы кәсiпорындардың бюджетпен және өздерiмен бiр облысы аумағында тұратын жабдықтаушылармен алыс шетелдерге экспортталатын өнiмдер бойынша қосылған құнға салынатын салық жөнiндегi өзара есептеу тетiгiн әзiрлесiн.
Премьер-Министр

О взаимозачетах
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 апреля 1996 г. N 190-p
В целях обеспечения поддержки товаропроизводителей, а также ликвидации задолженности бюджета по налогу на добавленную стоимость:
Министерству финансов Республики Казахстан до 1 мая 1996 года разработать для предприятий, переданных в управление иностранным фирмам, механизм взаимозачетов данных предприятий с бюджетом и поставщиками, находящимися с ними на территории одной области, по налогу на добавленную стоимость по продукции, экспортируемой в дальнее зарубежье.
Премьер-Министр