Жер қойнауын пайдалану құқығына лицензия беру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 6 маусымдағы N 266
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ Заң күшi бар жарлығына сәйкес және Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi бас басқармасы мекемелерiмен және "Кляйм Гмбх" фирмасымен (Германия) табиғи тасты өндiру және өңдеу жөнiнде 1995 жылғы 20 қаңтарда жасаған KAZ 95-1/1 инвестициялық жобаны уақытылы, толық жүзеге асыру мақсатында:
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi жанындағы "Тұтас" ғылыми-зерттеу акционерлiк компаниясына Жамбыл облысы Мойынқұм ауданындағы Желтау кен орнынан (2 учаске) гранит блоктарын қазуға Қазақстан Республикасының Үкiметi 1995 жылғы 21 тамызда берген МГ сериялы N 649 жер қойнауын пайдалануға құқық беретiн лицензияны Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiне кепiлдеме ретiнде қоюға рұқсат етiлсiн.
Премьер-Министрдiң
орынбасары

О выдаче лицензии на право пользования недрами
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 июня 1996 г. N 265-р
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 27 января 1996 г. N 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" и в целях своевременной, полной реализации инвестиционного проекта КАS 95-1\1 от 20 января 1995 года по добыче и переработке природного камня, заключенного учреждениями Главного управления уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан и фирмой "Кляйм Гмбх" (Германия):
разрешить Научно-производственной акционерной компании "Тутас" при Министерстве внутренних дел Республики Казахстан выставить в качестве залога государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан лицензию на право пользования недрами, выданную Правительством Республики Казахстан 21 августа 1995 года серия МГ N 649, на добычу гранитных блоков месторождения Желтау (участок 2) Мойынкумского района Жамбылской области.
Заместитель
Премьер-Министра