Жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 16 шiлдедегi N 340
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 7 мамырдағы
N 1296 хаттамалық шешiмiне сәйкес төлем дағдарысын шешу жөнiнде
ұсыныстар жасау мақсатында мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шүкеев Ө.Е.      - Қазақстан Республикасының Экономика
министрi, жұмыс тобының жетекшiсi
<*>
Мыңбаев С.М.     - Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
орынбасары, жұмыс тобы жетекшiсiнiң
орынбасары
Бектасов А.А.    - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
төрағасының орынбасары, жұмыс тобы
жетекшiсiнiң орынбасары (келiсiм
бойынша)
Ертiлесова Ж.Ж.  - Қазақстан Республикасы Экономика
министрiнiң бiрiншi орынбасары,
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
жанындағы Экономикалық реформалар
орталығының жетекшiсi, жұмыс тобы
жетекшiсiнiң орынбасары
Жұмыс тобының мүшелерi:
Аймақов Б.Ж.     - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң жанындағы Бас салық
инспекциясы бастығының орынбасары
Воложина Е.П.    - Қазақстан Республикасының Президентi
Әкiмшiлiгiнiң Экономикалық саясат
бөлiмi меңгерушiсiнiң орынбасары
Ержанов О.С.     - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Кинасов О.С.     - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
өнеркәсiбi министрiнiң орынбасары
Құлекеев Ж.А.    - Қазақстан Республикасының Статистика
және талдау жөнiндегi мемлекеттiк
комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары
Нұрғалиева Е.Н.  - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрiнiң
орынбасары
Оразбақов Ғ.I.   - Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрiнiң орынбасары
Оспанов Х.А.     - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп және
сауда министрiнiң орынбасары
Романов А.Ф.     - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрiнiң бiрiншi орынбасары
Тиесов С.Ә.      - Қазақстан Республикасы Энергетика және
көмiр өнеркәсiбi министрiнiң бiрiншi
орынбасары
Шоқпытов А.М.    - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк
комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары
2. Жұмыс тобы мәжiлiстерiн тұрақты түрде өткiзiп тұрсын және
оның қорытындылары бойынша ай сайын Қазақстан Республикасының
Үкiметiне әр айдың 20-шы күнiнен кешiктiрмей хабарлама жасап
тұрсын.
<*>
Ескерту. Жұмыс тобының құрамына және 2-тармаққа өзгерiстер
енгiзiлдi - ҚР Премьер-Министрiнiң 1996.11.11.
N 509 өкiмiмен.
R960509_
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 9
ақпандағы N 66 өкiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Премьер-Министрдiң
орынбасары

О создании рабочей группы
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 июля 1996 г. N 340-р
В соответствии с протокольным решением Президента Республики
Казахстан от 7 мая 1996 г. N 1296, в целях выработки предложений по
разрешению платежного кризиса создать рабочую группу в следующем
составе:
Шукеев У.Е.       - Министр экономики Республики Казахстан,
руководитель рабочей группы
Мынбаев С.М.      - заместитель Министра финансов Республики
Казахстан, заместитель руководителя рабочей
группы
Бектасов А.А.     - заместитель Председателя Национального
Банка Республики Казахстан, заместитель
руководителя рабочей группы (по согласованию)
Ертлесова Ж.Д.    - первый заместитель Министра экономики
Республики Казахстан, руководитель Центра
экономических реформ при Правительстве
Республики Казахстан, заместитель
руководителя рабочей группы
Члены рабочей группы:
Аймаков Б.Ж.      - заместитель начальника Главной налоговой
инспекции Министерства финансов Республики
Казахстан
Воложина Е.П.     - заместитель заведующего Отделом
экономической политики Администрации
Президента Республики Казахстан
Ержанов О.С.      - заместитель Председателя Национального
Банка Республики Казахстан (по согласованию)
Кинасов О.Г.      - заместитель Министра нефтяной и газовой
промышленности Республики Казахстан
Кулекеев Ж.А.     - первый заместитель Председателя
Государственного комитета Республики
Казахстан по статистике и анализу
Нургалиева Е.Н.   - заместитель Министра юстиции Республики
Казахстан
Оразбаков Г.И.    - заместитель Министра транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Оспанов Х.А.      - заместитель Министра промышленности и
торговли Республики Казахстан
Романов А.Ф.      - первый заместитель Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
Тиесов С.А.       - первый заместитель Министра энергетики
и угольной промышленности Республики
Казахстан
Шукпутов А.М.     - первый заместитель Председателя
Государственного комитета Республики
Казахстан по управлению
государственным имуществом
<*>
Сноска. Состав изменен - распоряжением Премьер-Министра РК
от 11 ноября 1996 N 509-р.
2. Рабочей группе регулярно проводить заседания и по итогам
ежемесячно информировать Правительство Республики Казахстан не
позднее 20 числа каждого месяца.
<*>
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления Правительства
РК от 11 ноября 1996 г. N 509-р.
3. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра
Республики Казахстан от 9 февраля 1996 г. N 66.
Заместитель
Премьер-Министра