Шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 12 желтоқсандағы N 561
1. 1996 жылғы 5 қарашадағы кәсiпорындар мен кәсiподақтар өкiлдерiнiң республикалық кеңесiнде айтылған ұсыныстарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар жоспары бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
2. Қазақтан Республикасының министрлiктерi, мемлекеттiк
комитеттерi, өзге орталық және жергiлiктi атқарушы органдары
өздерiне бекiтiлiп берiлген шаралардың уақтылы орындалуын қамтамасыз
етсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы
Үкiметi Аппаратының Аумақтық даму, Қаржы және әлеуметтiк реформалар
бөлiмдерiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1996 жылғы 12 желтоқсандағы
N 561 өкiмiмен
бекiтiлген
1996 жылғы 5 қарашада кәсiпорындар мен кәсiподақтар
өкiлдерiнiң республикалық кеңесiнде айтылған ұсыныстарды
жүзеге асыру жөнiндегi шаралар
ЖОСПАРЫ
___________________________________________________________________
N |             Шаралар                |Орындалу    |Олар бойынша
р/с|                                    | мерзiмi    |қабылданатын
|                                    |            |шаралар
___________________________________________________________________
1 |                  2                 |      3     |     4
___________________________________________________________________
1   Кәсiпорындардан жергiлiктi бюджет     1997 жыл     Есеп
балансына берiлетiн әлеуметтiк
активтердi аяқтау туралы мәселелер
2   Мемлекеттiк меншiк объектiлерiнiң     -"-          Бұл да сол
барлық нысандары мен бағыттары
бойынша жекешелендiру үдерiсiн
аяқтау туралы мәселелер
3   Экономиканың маңызды салаларындағы    1997 жылдың  Бұл да сол
шамасыз мемлекеттiк кәсiпорындарды    I тоқсаны
реформалау туралы мәселелер
4   Мемлекеттен зейнеткерлiк кепiлдеме    1997 жылдың  Ұсыныс
сақтайтын және мемлекеттiк емес       II тоқсаны
зейнеткерлiк қамтамасыз етудi
дамытатын, зейнеткерлiк жүйенi
реформалау мәселелерi
5   1997 жылға арналған Халықты еңбекпен  1997 жылдың  Бағдарлама,
қамту бағдарламасының жобасын әзiрлеу  қаңтары     Үкiмет қаулысы
6   Сенiмдi басқаруға берiлетiн           1997 жыл     Ақпарат
кәсiпорындарда орын алған оң
жетiстiктердi насихаттау және
түсiндiру жөнiнде жүйелi жұмыстарды
жүргiзу
7   Еңбекке орналастыруды қаржыландыру    1997 жылдың  Ұсыныс
жөнiндегi бағыттардың өзгеруiн        I тоқсаны
ескере отырып елде еңбек биржасын
ұйымдастыру жөнiнде ұсыныс енгiзу
8   Олардың мекенiн анықтай отырып        1997 жылдың  Бұл да сол
мемлекет есебiнен                     IV тоқсаны
материалдық-тұрмыстық жеңiлдiктер
мен өтемдер берiлетiн қызмет
iстейтiн жүйелердi тәртiпке келтiру
туралы ұсыныстар
9   Өндiрiсте бақытсыз жағдайға және      1997 жылдың  Бұл да сол
кәсiптiк ауруға ұшыраған              I тоқсаны
қызметкерлерге шығынды өтеу
мәселелерi жөнiндегi заң және өзге
нормалық актiлердi жетiлдiру жөнiнде
ұсыныс енгiзу
10  Экономика және сауда министрлiгiнiң    ай сайын   Есеп
Ұлттық статистика агенттiгi,
Қазақстан Республикасының Еңбек
және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi халықтың кiрiсiнiң
толық шеңберi жөнiндегi ақпарат
(есеп) ұсынсын
<*>
11  Қазақстан Республикасының салық       1997 жылғы   Ұсыныс
жүйесiн зерттеу жөнiндегi саланы      I тоқсан
оқу орындарының бағдарламаларын
енгiзу туралы ұсыныс енгiзу
_______________________________________________________________
Орындауға жауаптылар         |  Бақылауға жауаптылар
_______________________________________________________________
5                  |             6
________________________________________________________________
Меммүлiккомы, Экономминi,           Қаржы және әлеуметтiк
облыстардың және Алматы қаласының   реформалар бөлiмi, Аумақтық
әкiмдерi                            даму бөлiмi
Меммүлiккомы, Жекешелендiрукомы     Кәсiпорындардың реформалар
бөлiмi
Өнеркәсiпсаудаминi, Экономминi,     Кәсiпорындардың реформалар
Ауылшарминi, Меммүлiккомы,          бөлiмi, Аграрлық сектордағы
Жекешелендiрукомы                   реформалар бөлiмi
Еңбек және әлеуметминi, Қаржыминi,  Қаржы және әлеуметтiк
Экономминi                          реформалар бөлiмi
Еңбек және әлеуметминi, Экономминi  Бұл да сол
Баспасөз және бұқаралық ақпарат     Премьер-Министрдiң Баспасөз
iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiгi,  қызметi, Кәсiпорындардың
Өнеркәсiпсаудаминi, Меммүлiккомы    реформалар бөлiмi
Еңбек және әлеуметминi, Қаржыминi,  Қаржы және әлеуметтiк
Экономминi                          реформалар бөлiмi
Бұл да сол                          Қаржы және әлеуметтiк
реформалар бөлiмi,
Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмi
Еңбек және әлеуметминi, Қаржыминi,  Қаржы және әлеуметтiк
Экономминi, Өнеркәсiпсаудаминi,     реформалар бөлiмi,
Денсаулықминi, Әдiлетминi           Кәсiпорындардың реформалар
бөлiмi, Әлеуметтiк мәдени
даму бөлiмi, Қорғаныс және
құқық тәртiбi бөлiмi
Экономика және саудаминi,Еңбек      Үкiмет шешiмдерiн әзiрлеудi
және әлеуметминi                     үйлестiру бөлiмi
<*>
Бiлiмминi, Ғылымминi, Ғылым         Әлеуметтiк-мәдени  даму
академиясы, Қаржыминi, Экономминi,  бөлiмi, Қаржы және
Мемлекеттiк салық комитетi          әлеуметтiк реформалар бөлiмi
ЕСКЕРТУ. 10-жол жаңа редакцияда - ҚРҮ-нiң 1997.04.15.
N 101 өкiмiмен.
R970101_

О плане мероприятий по реализации предложений, высказанных на республиканском совещании с представителями предприятий и профсоюзов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 1996 г. N 561-р
1. Утвердить план мероприятий по реализации предложений, высказанных на республиканском совещании с представителями предприятий и профсоюзов 5 ноября 1996 года (прилагается).
2. Министерствам, государственным комитетам, иным центральным и местным исполнительным органам Республики Казахстан обеспечить своевременное выполнение закрепленных за ними мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Отделы территориального развития, финансов и социальных реформ Аппарата Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 1996 г. N 561-р
План мероприятий
по реализации предложений, высказанных на
республиканском совещании с представителями
предприятий и профсоюзов 5 ноября 1996 года
<*>
Сноска. Строка 10 - в редакции распоряжения Премьер-Министра РК
от 15 апреля 1997 г. N 101-р
R970101_
.
--------------------------------------------------------------------
NN!  Мероприятие   !Срок вы-!Принимаемые!Ответственные!Ответственные
пп!                !полнения!по ним меры!исполнители  !за контроль
--------------------------------------------------------------------
1 !       2        !    3   !     4     !      5      !      6
--------------------------------------------------------------------
1. Вопросы о завер- 1997 год   Отчет     Госкомимущест-  Отдел
шении передачи со-                       во, Минэкономи- финансов и
циальных активов от                      ки, акимы об-   социальных
предприятий на                           ластей и г. Ал- реформ,
баланс местных бюд-                      маты            Отдел тер-
жетов                                                    риториаль-
ного разви-
тия
2. Вопросы о завер-  -"-       То же     Госкомимущест-  Отдел
шении процесса при-                      во, Госкомпри-  реформ
ватизации по всем                        ватизации       предприятий
формам и направлениям
объектов государст-
венной собственности
3. Вопросы о рефор- I полу-    То же     Минпромторг,    Отдел
мировании несостоя- годие                Минэкономики,   реформ
тельных государст-  1997                 Минсельхоз,     предприятий,
венных предприятий  года                 Госкомимущест-  Отдел реформ
важнейших отраслей                       во, Госкомпри-  в аграрном
экономики                                ватизации       секторе
4. Вопросы рефор-   II квар-   Предложе- Минтруда и соц- Отдел
мирования пенсион-  тал        ние       защиты, Минфин, финансов и
ной системы, со-    1997                 Минэкономики    социальных
храняющей за го-    года                                 реформ
сударством пенси-
онные гарантии и
развивающей
негосударственное
пенсионное
обеспечение
5. Разработать      январь    Программа, Минтруда и соц-    То же
проект Программы    1997      постано-   защиты, Минэко-
занятости населе-   года      вление     номики
ния на 1997 год               Правитель-
ства
6. Проводить        1997      Информация Национальное    Пресс-служба
систематическую     год                  агентство по    Премьер-
работу по пропа-                         делам печати    Министра,
ганде и разъясне-                        и массовой      Отдел реформ
нию позитивных                           информации,     предприятий
сдвигов, имеющих                         Минпромторг,
место на предпри-                        Госкомимущество
ятиях, переданных
под доверительное
управление
7. Внести пред-     I квар-    Предло-   Минтруда и соц- Отдел
ложение по орга-    тал        жение     защиты, Минфин, финансов и
низации в стране                         Минэкономики    социальных
бирж труда с учетом                                      реформ
изменения направлений
по финансированию
трудоустройства
8. Вопросы об       IV квартал  То же      То же         Отдел
упорядочении        1997 года                            финансов и
существующей                                             социальных
системы предоста-                                        реформ,
вляемых за счет                                          Отдел
государства мате-                                        социально-
риально-бытовых                                          культурного
льгот и компенсаций,                                     развития
с определением
их адресности
9. Внести пред-     I квартал  То же     Минтруда и соц- Отдел
ложение по совер-   1997 года            защиты, Минфин, финансов и
шенствованию                             Минэкономики,   социальных
законодательства                         Минпромторг,    реформ,
и иных нормативных                       Минздрав,       Отдел реформ
актов по вопросу                         Минюст          предприятий,
возмещения ущерба                                        Отдел
работникам, постра-                                      социально-
давшим от несчастных                                     культурного
случаев на производ-                                     развития,
стве и                                                   Отдел
профзаболеваний                                          обороны и
правопорядка
10. Национальному  ежемесячно  Отчет  Минэкономики и   Отдел коорди-
статистическому                       торговли, Мин-   нации подготов-
агентству Мини-                       труда и соцза-   ки правитель-
стерства экономики                    щиты             ственных реше-
и торговли, Мини-                                      ний
стерству труда и
социальной защиты
населения Республи-
ки Казахстан пред-
ставлять информа-
цию (отчет) по
полному кругу до-
ходов населения
11. Внести пред-    I квартал  Предло-   Минобразования, Отдел соци-
ложение о включе-   1997 года  жение     Миннауки-       ально-куль-
нии в программы                          Академия наук,  турного раз-
учебных заведений                        Минфин,         вития,
дисциплины по изу-                       Минэкономики,   Отдел финан-
чению налоговой                          Государственный сов и
системы Республики                       налоговый       социальных
Казахстан                                комитет         реформ