Қаржы бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 14 желтоқсан N 567
Невзоровтар отбасы атындағы (Семей қаласы) бейнелеу өнерi мұражайының тарихи және рухани құндылығын ескере отырып, Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгiне 1996 жылға арналған республикалық бюджетте 201 "Мәдениет" бөлiмi бойынша орталықтандырылған шараларға арнап көзделген қаражаттың есебiнен Семей облысының әкiмiне жiберу үшiн аталған мұражайды қайта жаңғыртуға 30 (отыз) млн, теңге сомасында қаражат бөлiнсiн.
Премьер-Министр

О выделении Минкультуры средств на реконструкцию музея изобразительных искусств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 декабря 1996 г. N 567-p
Учитывая историческую и духовную ценность музея изобразительных искусств имени семьи Невзоровых (г. Семипалатинск), выделить Министерству культуры Республики Казахстан на реконструкцию указанного музея для направления акиму Семипалатинской области ассигнования в сумме 30 (тридцать) млн. тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год на централизованные мероприятия по разделу 201 "Культура".
Премьер-Министр