1997 жылғы 5 маусымдағы N 166 өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 26 маусымдағы N 198
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1997 жылғы 5 маусымдағы N 166 R970166_ өкiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "61 миллион АҚШ доллары" деген сөздер "61890000 (алпыс бiр миллион сегiз жүз тоқсан мың) АҚШ доллары" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкiне Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкiне "ТұранӘлем Банк" ЖАҚ-ның қарыздың берешегiнiң бөлiгiн алу үшiн 61890000 (алпыс бiр миллион сегiз жүз тоқсан мың) АҚШ доллары мөлшерiнде несие қаражаттарын беру мәселесiн қарау ұсынылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение от 5 июня 1997 г. N 166
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июня 1997 г. N 198-р
1. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 июня 1997 г. N 166 следующее изменение:
в пункте 1 слова "61 миллиона долларов США" заменить словами "61890000 (шестьдесят один миллион восемьсот девяносто тысяч) долларов США".
2. Рекомендовать Национальному Банку Республики Казахстан рассмотреть вопрос о предоставлении государственному Реабилитационному банку Республики Казахстан кредитных ресурсов в размере 61890000 (шестьдесят один миллион восемьсот девяносто тысяч) долларов США для приобретения части ссудной задолженности ЗАО "БанкТуранАлем".
Премьер-Министр