Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 21 мамырдағы N 3958 Жарлығын iске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң өкiмi 1998 жылғы 3 маусымдағы N 100. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасында мемлекеттiк басқаруды одан әрi жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 21 мамырдағы N 3958  U983958_ Жарлығын iске асыру мақсатында:
1. Қайта ұйымдастырылған мемлекеттiк органдар қолданылып жүрген заңдарға сәйкес қайта ұйымдастыру рәсiмдерiн қамтамасыз етсiн.
2. Қайта ұйымдастырылған және жаңадан құрылған мемлекеттiк органдар екi апта мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасының Үкiметiне белгiленген тәртiппен құрылымы, штат саны мен мемлекеттiк органдар туралы ережелер жөнiндегi ұсыныстарын енгiзсiн.
3. Қаржы министрлiгi, Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi, Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiк Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiмен бiрлесе отырып, үш ай мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiне қолданылып жүрген нормативтiк актiлердi "Қазақстан Республикасында мемлекеттiк басқаруды одан әрi жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 21 мамырдағы N 3958 Жарлығына сәйкес келтiру жөнiндегi ұсыныстарды белгiленген тәртiппен енгiзсiн.
Премьер-Министр

О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 21 мая 1998 г. N 3958
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 1998 г. N 100-р. Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 июня 1998 г. N 100-р утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 21 мая 1998 г. N 3958  U983958_ "О дальнейшем совершенствовании государственного управления в Республике Казахстан":
1. Реорганизованным государственным органам обеспечить реорганизационные процедуры в соответствии с действующим законодательством.
2. Реорганизованным и вновь образованным государственным органам в двухнедельный срок внести в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан предложения по структуре, штатной численности и утверждению положений о государственных органах.
3. Министерству финансов, Министерству энергетики, индустрии и торговли, Агентству по стратегическому планированию и реформам совместно с Министерством юстиции Республики Казахстан в трехнедельный срок внести в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан предложения по приведению действующих нормативных актов в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан от 21 мая 1998 г. N 3958 "О дальнейшем совершенствовании государственного управления в Республике Казахстан".
Премьер-Министр