Мемлекет басшылары мен Кеден одағы үкiметтерi басшыларының Алматы қаласындағы кездесуiн өткiзуге байланысты шараларды ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Минисрiнiң Өкiмi 1998 жылғы 28 тамыздағы N 166
1998 жылы 10 қыркүйекте Алматы қаласында Беларусь Республикасы,
Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы және
Тәжiкстан Республикасы Мемлекетаралық кеңесiнiң мәжiлiсiн өткiзуге
байланысты:
Қоса берiлiп отырған Беларусь Республикасы, Қазақстан
Республикасы, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы және Тәжiкстан
Республикасы Мемлекетаралық кеңесi мен Үкiмет басшылары кеңесiнiң
мәжiлiсiн (1998 жылдың 9-10 қыркүйегi) дайындау жөнiндегi шаралардың
жоспары бекiтiлсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1998 жылғы 28 тамыздағы
N 166 өкiмiмен
бекiтiлген
Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы, Қырғыз
Республикасы, Ресей Федерациясы және Тәжiкстан
Республикасы Мемлекетаралық кеңесi мен Үкiмет
басшылары кеңсесiнiң мәжiлiсiн (1998 жылдың 9-10
қыркүйегi) дайындау жөнiндегi шаралардың
ЖОСПАРЫ
___________________________________________________________________
N |         Шаралар           |   Орындау     |Орындау үшiн
р/с|                           |   мерзiмi     |жауаптылар
___________________________________________________________________
1 |             2             |       3       |        4
___________________________________________________________________
1  Мемлекеттер мен Кеден одағы    20 тамызға    Қазақстан Республи.
үкiметтерi басшыларының        дейiн         касы Президентiнiң
кездесуi бағдарламаларының                   Хаттамалық қызметi
жобасын дайындау                             (келiсiм бойынша),
Сыртқы iстер
министрлiгi
2  Кездесудiң бағдарламасын,     1 қыркүйекке   Сыртқы iстер
ресми делегациялардың,        дейiн          министрлiгi
оларға iлесiп жүретiн
адамдар мен сарапшылардың
құрамын Кеден одағына
қатысушы мемлекеттердiң
тиiстi органдарымен келiсу
3  Мәжiлiстердi хаттамалық       Кездесу        Қазақстан Республи.
қамтамасыз ету, Кеден         кезеңiнде      касы Президентiнiң
одағына қатысушы мемлекет.                   Хаттамалық қызметi
тердiң делегацияларын                        (келiсiм бойынша),
Алматы қаласының әуежайында                  Сыртқы iстер
қарсы алу және шығарып                       министрлiгi, Алматы
салу                                         қаласының әкiмi, Iшкi
iстер министрлiгi,
Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi (келiсiм
бойынша)
4  Алматы қаласының әуежайын,    Кездесу        Алматы қаласының
жүру бағыттары мен болу       кезеңiнде      әкiмi, Қазақстан
орындары бойынша                             Республикасы
көшелердi безендiру                          Президентiнiң Iс
(бағдарлама бойынша)                         басқармасы (келiсiм
бойынша), Сыртқы
iстер министрлiгi
5  Әуежайда, жүру бағыттары      -"-            Қазақстан Республика.
мен болу орындары бойынша                    сы Президентiнiң
делегациялардың қауiпсiз.                    Күзет қызметi
дiгiн қамтамасыз ету                         (келiсiм бойынша),
(бағдарлама бойынша)                         Iшкi iстер министр.
лiгi, Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi
(келiсiм бойынша)
Алматы қаласының
әкiмi
6  Кеден одағына қатысушы      27 тамызға       Қазақстан
мемлекеттердiң              дейiн            Республикасы
Президенттерiн, ресми                        Президентiнiң Iс
делегацияларын, оларға                       басқармасы (келiсiм
iлесiп жүрген адамдарды,                     бойынша), Қаржы
ұсынылған алдыңғы қатарлы                    министрлiгi, Сыртқы
топтарды, алдыңғы қатарлы                    iстер министрлiгi
топтардың өкiлдерiн
қабылдаудың шарттарын
пысықтау
7  Әңгiмелесулер мен           5 қыркүйекке     Сыртқы iстер
келiссөздерге ақпараттық-   дейiн            министрлiгi
талдау материалдарын,
Қазақстан Республикасының
Президентi сөздерiнiң
жобаларын дайындау
8  Кездесулер барысында         -"-             бұл да
көптарапты құжаттарды
(Бiрыңғай экономикалық
кеңiстiк құру туралы шартты,
Валюта-қаржы жүйелерiнiң
өзара iс-қимылын қамтамасыз
ету жөнiндегi хаттаманы)
қол қоюға дайындау
9  Қазақстан Республикасы       Кездесу         Қазақстан
Президентiнiң резиден.       кезеңiнде       Республикасы
циясында мәжiлiстер өткiзу                   Президентiнiң Iс
үшiн залдарды дайындау                       басқармасы
және мәжiлiстерге                            (келiсiм бойынша),
ұйымдастырушылық,                            Қазақстан
құжаттамалық және                            Республикасы
техникалық қызмет                            Премьер-Министрiнiң
көрсетулердi қамтамасыз                      Кеңсесi, Сыртқы
ету                                          iстер министрлiгi
10 Телерадио хабарлары         Тамыз-           Қазақстан Республи.
мен баспасөзге арналған     қыркүйек         касы Президентiнiң
материалдарды дайындау,                      Баспасөз қызметi
кездесулер мен оның                          (келiсiм бойынша),
қорытындыларын бұқаралық                     Қазақ ақпарат
ақпарат құралдарында                         агенттiгi, Қазақстан
жариялау                                     Республикасы
Президентiнiң
"Теле-радио кешенi"
мемлекеттiк кәсiпорны
(келiсiм бойынша),
Сыртқы iстер
министрлiгi
11 Ресми делегациялардың      Болуы кезеңiнде   Қазақстан Республи.
мүшелерiн, iлесiп жүрген                     касы Президентiнiң
адамдарды және                               Iс басқармасы
сарапшыларды орналастыру,                    (келiсiм бойынша),
оларға көлiктiк қызмет                       Алматы қаласының
көрсету, тамақтандыруды                      әкiмi, Сыртқы iстер
ұйымдастыру                                  министрлiгi
12 Делегациялардың             Кездесу          Қазақстан Республи.
мүшелерiне, оларға iлесiп   кезеңiнде        касының Президентi
жүрген адамдарға және                        Iс басқармасының
сарапшыларға медициналық                     Медициналық орталығы,
қызмет көрсету                               Алматы қаласының
әкiмi
13 Қазақстан Республикасы       -"-             Қазақстан Республи.
Президентiнiң атынан Кеден                   касы Президентiнiң
одағына қатысушы мемлекет.                   Iс басқармасы
тер Президенттерiнiң                         (келiсiм бойынша),
құрметiне ресми қабылдау                     Сыртқы iстер
ұйымдастыру                                  министрлiгi
14 Бағдарламалар мен басқа     5 қыркүйекке     Қазақстан Республи.
да баспа өнiмдерiн,         дейiн            касы Президентiнiң
кәдесыйлар дайындау,                         Iс басқармасы
Қазақстан Республикасының                    (келiсiм бойынша),
Мемлекеттiк нышанымен                        "Қазақстан Республи.
қамтамасыз ету                               касының Президентi
Iс басқармасының
Өндiрiстiк-пайдалану
бiрлестiгi"
республикалық
мемлекеттiк кәсiпор.
ны, Сыртқы iстер
министрлiгi
15 Делегациялардың арнаулы    Кездесу           Көлiк және
ұшақтарының ұшуын,         кезеңiнде         коммуникациялар
тұрағын, ұшақтарға                           министрлiгi
қызмет көрсетулер мен
май құюды қамтамасыз ету

Об организационных мероприятиях в связи с проведением встречи глав государств и глав правительств Таможенного союза в г.Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 августа 1998 г. N 166-р
В связи с проведением 10 сентября 1998 года в г.Алматы заседания Межгосударственного Совета Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан:
Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке заседаний Межгосударственного Совета и Совета глав правительств Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Российской Федерации и Республики Таджикистан (9-10 сентября 1998 года).
Премьер-Министр
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 августа 1998 года N 166-р
ПЛАН
мероприятий по подготовке заседаний
Межгосударственного Совета и Совета глав
правительств Республики Беларусь, Республики
Казахстан, Кыргызской Республики, Российской
Федерации и Республики Таджикистан
(9-10 сентября 1998 года)
---------------------------------------------------------------------
N  !          Мероприятие           !Срок       !Ответственные
п/п!                                !исполнения !за исполнение
---------------------------------------------------------------------
1 !               2                !     3     !         4
---------------------------------------------------------------------
1. Подготовка проекта Программы      До 20      Протокольная служба
встречи глав государств и         августа    Президента
правительств Таможенного                     Республики Казахстан
союза                                        (по согласованию),
Министерство
иностранных дел
2. Согласование с соответствующими   До 1       Министерство
органами государств-участников    сентября   иностранных дел
ТС Программы встречи, состава
официальной делегации,
сопровождающих лиц и экспертов
3. Протокольное обеспечение          В период   Протокольная служба
заседаний, организация встреч и   встречи    Президента Республики
проводов делегаций государств-               Казахстан  (по
участников Таможенного союза в               согласованию),
аэропорту города Алматы                      Министерство
иностранных дел,
аким города Алматы,
Министерство
внутренних дел,
Комитет национальной
безопасности (по
согласованию)
4. Оформление аэропорта, улиц        -//-       Аким города Алматы,
города Алматы по маршрутам                   Управление Делами
следования и местам посещения                Президента
(по программе)                               Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство
иностранных дел
5. Обеспечение безопасности          -//-       Служба охраны
делегаций в аэропорту, по                    Президента
маршрутам следования и                       Республики Казахстан
местам посещения (по                         (по согласованию),
программе)                                   Министерство
внутренних дел,
Комитет национальной
безопасности (по
согласованию),
аким города Алматы
6. Проработка условий приема         До 27      Управление Делами
Президентов государств-           августа    Президента
участников Таможенного союза,                Республики Казахстан
официальных делегаций,                       (по согласованию),
сопровождающих лиц,                          Министерство
представителей передовых                     финансов,
групп                                        Министерство
иностранных дел
7. Подготовка информационно-         До 5       Министерство
аналитических материалов к        сентября   иностранных дел
беседе и переговорам, проектов
выступлений Президента
Республики Казахстан
8. Подготовка многосторонних         -//-       То же
документов к подписанию в ходе
встречи (Договора о создании
Единого экономического
пространства, Протокола по
обеспечению взаимодействия
валютно-финансовых систем)
9. Подготовка залов для              В период   Управление Делами
проведения заседаний в            встречи    Президента
резиденции Президента                        Республики Казахстан
Республики Казахстан и                       (по согласованию),
обеспечение организационного,                Канцелярия Премьер-
документационного и                          Министра Республики
технического обслуживания                    Казахстан,
заседаний                                    Министерство
иностранных дел
10. Подготовка телерадиопередач и     Август-    пресс-служба
материалов для печати,            сентябрь   Президента
освещение встречи и ее итогов                Республики Казахстан
в средствах массовой                         (по согласованию),
информации                                   Казахское
информационное
агентство,
Государственное
предприятие
"Телерадиокомплекс
Президента
Республики
Казахстан" (по
согласованию),
Министерство
иностранных дел
11. Размещение, транспортное          В период   Управление Делами
обслуживание, организация         пребывания Президента
питания членов официальных                   Республики
делегаций, сопровождающих лиц                Казахстан (по
и экспертов                                  согласованию), аким
города Алматы,
Министерство
иностранных дел
12. Медицинское обслуживание          В период   Медицинский центр
членов делегаций,                 встречи    Управления Делами
сопровождающих лиц и                         Президента
экспертов                                    Республики Казахстан,
аким города Алматы
13. Организация официального          -//-       Управление Делами
приема от имени Президента                   Президента
Республики Казахстан                         Республики Казахстан
в честь Президентов государств-              (по согласованию),
участников Таможенного союза                 Министерство
иностранных дел
14. Изготовление программы и          До 5       Управление Делами
другой печатной продукции,        сентября   Президента
сувениров, обеспечение                       Республики Казахстан
государственной символикой                   (по согласованию),
Республики Казахстан                         Республиканское
государственное
предприятие
"Производственно-
эксплуатационное
объединение
Управления Делами
Президента
Республики
Казахстан",
Министерство
иностранных дел
15. Обеспечение пролета               В период   Министерство
спецсамолетов делегаций,          встречи    транспорта и
стоянки, обслуживания и                      коммуникаций
заправки самолетов