Жер қойнауын пайдалану бойынша операцияларды жүргізу құқығына лицензиялар алуға арналған конкурстық ұсыныстарды қарау жөніндегі сараптық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің ӨКІМІ 1998 жылғы 29 қыркүйек N 187. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000.05.05. N 667 қаулысымен. ~P000667
"Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдаланудың тәртібі туралы
ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 16
тамыздағы N 1017
P961017_
қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында
жер қойнауын лицензиялаудың тәртібі туралы ереженің 22-тармағына сәйкес
мына құрамда сараптық комиссия құрылсын:
Елеманов Болат       - Қазақстан Республикасының Инвестициялар
Далдайұлы              жөніндегі мемлекеттік комитеті дирекциясының
директоры - комиссияның төрағасы
Үжкенов Болат        - Қазақстан Республикасы Экология және табиғи
Сұлтанұлы              ресурстар министрлігінің Геология және жер
қойнауын қорғау комитетінің төрағасы -
комиссия төрағасының орынбасары
Жармұхамбетов        - Қазақстан Республикасының Инвестициялар
Мәжит Нұрбайұлы        жөніндегі мемлекеттік комитетінің менеджері-
комиссияның хатшысы
Комиссия мүшелері:
Үшкемпірова Айгуль   - Қазақстан Республикасының Инвестициялар
Мәулетқызы             жөніндегі мемлекеттік комитетінің аға
менеджері
Қонақаев Саяхат      - Қазақстан Республикасының Инвестициялар
Алпысұлы               жөніндегі мемлекеттік комитетінің аға
менеджері
Сейдағалиев          - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Шыңғысхан              индустрия және сауда министрлігінің мұнай
Сейдағалиұлы           және газ департаментінің бөлім бастығы
Қабылденов Амантай   - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Самарқанұлы            индустрия және сауда министрлігінің Өнеркәсіп
департаментінің басқарма бастығы
Нұрқасынов Қайрат    - Қазақстан Республикасының Инвестициялар
Сүйенішұлы             жөніндегі мемлекеттік комитетінің менеджері
Өмірзақова Динара    - Қазақстан Республикасының Инвестициялар
Байдалайқызы           жөніндегі мемлекеттік комитетінің заң
консультанты
Кешубаев Ғалиаусат   - Қазақстан Республикасы
Қайырбекұлы            Премьер-Министрінің Кеңсесі
Басшысының орынбасары
Жумин Қанатбек       - "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз
Раханұлы               компаниясы" акционерлік қоғамы
Жаңа жобалар департаментінің
директоры
Оразаева Сәуле       - "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз
Бақтиярқызы            компаниясы" акционерлік қоғамы
Геология және геофизика
департаментінің директоры

Об образовании экспертной комиссии по рассмотрению конкурсных предложений на получение лицензий на право проведения операций по недропользованию
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 1998 года № 187-р. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 5 мая 2000 г. N 667 ~P000667
1. В соответствии с пунктом 22 Положения о порядке лицензирования
недропользования в Республике Казахстан, утвержденного постановлением
Правительства Республики Казахстан от 16 августа 1996 года № 1017
"Об утверждении Положения о порядке лицензирования недропользования в
Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 34, ст.321),
образовать экспертную комиссию в следующем составе:
Сноска. Состав комиссии - с дополнениями, внесенными распоряжением
Премьер-Министра РК от 12.11.1998г. N 224-р
R980224_
.
Елеманов Булат           - директор дирекции Государственного
Далдаевич                  комитета Республики Казахстан по
инвестициям, председатель комиссии
Ужкенов Булат            - председатель Комитета геологии и охраны
Султанович                 недр Министерства экологии и природных
ресурсов Республики Казахстан, заместитель
председателя комиссии
Жармухамбетов Мажит      - менеджер дирекции Государственного
Нурбаевич                  комитета Республики Казахстан по
инвестициям,
секретарь комиссии
Члены комиссии:
Учкемпирова Айгуль       - старший менеджер дирекции Государственного
Маулетовна                 комитета Республики Казахстан по
инвестициям
Кунакаев Саяхат          - старший менеджер дирекции Государственного
Алпысович                  комитета Республики Казахстан
по инвестициям
Сейдагалиев Шынгисхан    - начальник отдела Департамента нефти и газа
Сейдагалиевич              Министерства энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Кабылденов Амантай       - начальник управления Департамента
Самарканович               промышленности Министерства энергетики,
индустрии и торговли Республики Казахстан
Нуркасинов Кайрат        - менеджер дирекции Государственного
Суенишевич                 комитета Республики Казахстан
по инвестициям
Умурзакова Динара        - юрисконсульт дирекции Государственного
Байдалаевна                комитета Республики Казахстан
по инвестициям
Кешубаева Галиаусата     - заместителя Руководителя Канцелярии
Каирбековича               Премьер-Министра Республики
Казахстан
Жумина Канатбека         - Директора Департамента новых проектов
Рахановича                 акционерного общества "Национальная
нефтегазовая компания "Казахойл"
Уразаеву Сауле           - Директора Департамента геологии и
Бахтияровну                геофизики акционерного общества
"Национальная нефтегазовая компания
"Казахойл"

2. Осы өкімнің орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының
Инвестициялар жөніндегі мемлекеттік комитетінің атқарушы директоры
А.Ғ. Сәйденовке жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Исполнительного директора Государственного комитета Республики Казахстан
по инвестициям Сайденова А.Г.
Премьер-Министр
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
23.12.98г.)