Азия Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 2 ақпан N 546. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.04.26. N 854 жарлығымен. ~U020854
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Азиялық Даму Банкіне мүшелігі туралы" 1994 жылғы 10 қаңтардағы N 1496 U941496_ Жарлығына сәйкес қаулы етемін:
Александр Сергеевич Павлов Қазақстан Республикасынан Азия Даму Банкінің Басқарушысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрі Жақсыбек
Әбдірахметұлы Құлекеев Қазақстан Республикасынан Азия Даму Банкінің
Басқарушысы қызметіне тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі Ерболат Асқарбекұлы
Досаев Қазақстан Республикасынан Азия Даму Банкі Басқарушысының орынбасары
қызметіне тағайындалсын.
Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О представителях в Совете Управляющих Азиатского Банка Развития от Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 546. Утратил силу Указом Президента РК от 26 апреля 2002 г. N 854 ~U020854
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 10 января 1994 года N 1496 U941496_ "О членстве Республики Казахстан в Азиатском Банке Развития" постановляю:
Освободить Павлова Александра Сергеевича от должности Управляющего Азиатским Банком Развития от Республики Казахстан.
Освободить Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича от должности заместителя Управляющего Азиатским Банком Развития от Республики Казахстан.
Назначить Министра экономики и торговли Республики Казахстан
Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича Управляющим Азиатским Банком Развития
от Республики Казахстан.
Назначить вице-Министра финансов Республики Казахстан Досаева
Ерболата Аскарбековича заместителем Управляющего Азиатским Банком Развития
от Республики Казахстан.
Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)