Алматы облысының әкімшілік орталығын көшіру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2001 жылғы 14 сәуір N 585
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Алматы облысының әкімшілік орталығы Алматы қаласынан Талдықорған қаласына көшірілсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Алматы облысының әкімімен бірлесіп, осы Жарлықты іске асыру жөнінде қажетті шаралар қолдансын.
3. Осы жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О переносе административного центра Алматинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 14 апреля 2001 года N 585
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря
1993 года
Z934200_
"Об административно-территориальном устройстве
Республики Казахстан" постановляю:
1. Перенести административный центр Алматинской области из города
Алматы в город Талдыкорган.
2. Правительству Республики Казахстан совместно с акимом Алматинской
области принять необходимые меры по реализации настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)