Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2001 жылғы 10 қыркүйек N 678. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2002.04.26. N 854 жарлығымен. ~U020854
"Қазақстан Республикасының Европаның Жаңғырту және Даму Банкіне мүшелігі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 25 мамырдағы N 1212 U931212_ Жарлығына сәйкес қаулы етемін:
1. Мұрат Тиышбекұлы Құдышев Қазақстан Республикасынан Еуропа Қайта
Жаңарту және Даму Банкі Басқарушысының орынбасары қызметінен босатылсын.
2. "Қазақстанның Даму Банкі" жабық акционерлік қоғамының төрағасы
Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаев Қазақстан Республикасынан Еуропа Қайта Жаңарту
және Даму Банкі Басқарушысының орынбасары болып тағайындалсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О представителях в Совете Управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2001 года N 678. Утратил силу Указом Президента РК от 26 апреля 2002 г. N 854 ~U020854
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 25 мая 1993 года N 1212 U931212_ "О членстве Республики Казахстан в Европейском Банке Реконструкции и Развития" постановляю:
1. Освободить Кудышева Мурата Тишбековича от должности заместителя
Управляющего Европейским Банком Реконструкции и Развития от Республики
Казахстан.
2. Назначить Мынбаева Сауата Мухаметбаевича - председателя закрытого
акционерного общества "Банк Развития Казахстана" заместителем Управляющего
Европейским Банком Реконструкции и Развития от Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Пучкова О.Я.)