Ж.А.Досқалиевты Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 29 қаңтар N 780
Жақсылық Ақмырзаұлы Досқалиев Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Президенті

О назначении Доскалиева Ж.А. Министром здравоохранения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 2002 года N 780
Назначить Доскалиева Жаксылыка Акмурзаевича Министром здравоохранения
Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)