Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 9 ақпандағы N 804 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк функцияларды орталықсыздандыру және бюджетаралық қатынастар мәселелерi жөнiндегі мемлекеттiк комиссия туралы" 2001 жылғы 24 қазандағы N 713 Жарлығына мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру мәселелерi жөнiндегі мемлекеттiк комиссия туралы";
кiрiспедегі "Мемлекеттiк функцияларды орталықсыздандыру" деген сөздер "Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату" деген сөздермен ауыстырылсын;
1 және 2-тармақтардағы "Мемлекеттiк функцияларды орталықсыздандыру және бюджетаралық қатынастар" деген сөздер "Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру мәселелерi жөнiндегі мемлекеттiк комиссия 2002 жылғы 1 сәуiрге дейiн мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру тұжырымдамасын әзiрлеудi қамтамасыз етсiн.";
жоғарыда аталған Жарлыққа қосымша қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекiтiлген Мемлекеттiк функцияларды орталықсыздандыру және бюджетаралық қатынастар мәселелерi жөнiндегі мемлекеттiк комиссия туралы ереженiң:
тақырыбындағы және 1-тармағындағы:
"Мемлекеттiк функцияларды орталықсыздандыру және бюджетаралық қатынастар" деген сөздер "Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттіктердi ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта "мемлекеттік функцияларды орталықсыздандыру" деген сөздер "мемлекеттік басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттіктердi ажырату" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2002 жылғы 9 ақпандағы
N 804 Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2001 жылғы 24 қазандағы
N 713 Жарлығына
ҚОСЫМША
Мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердi
ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетiлдiру
мәселелерi жөнiндегi мемлекеттiк комиссияның
ҚҰРАМЫ
Тасмағамбетов                  - Қазақстан Республикасының
Иманғали Нұрғалиұлы              Премьер-Министрi, төраға
Мұхаметжанов                   - Қазақстан Республикасы
Бауыржан Әлiмұлы                 Премьер-Министрiнiң
Орынбасары, төрағаның
орынбасары
Павлов                         - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич              Премьер-Министрiнiң
Орынбасары - Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрi, төрағаның
орынбасары
Комиссияның мүшелерi:
Ахметов                        - Ақмола облысының Целиноград
Болат Темiрғалиұлы               ауданы Оразақ ауылдық
округінiң әкiмi
Ахметов                        - Павлодар облысының әкiмi
Даниал Кенжетайұлы
Бейсембетов                    - Қазақстан Республикасы
Ескендiр Қалыбекұлы              Стратегиялық жоспарлау
жөнiндегi агенттiгінiң
төрағасы
Досқалиев                      - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы              Денсаулық сақтау министрi
Ермұханов                      - Ақтөбе облысы Хромтау
Әдiлша Мағрұпұлы                 ауданының әкiмi
Есенбаев                       - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы                Экономика және сауда министрi
Есiмханов                      - Қазақстан Республикасының
Сағындық Өлмесекұлы              Парламентi Сенатының депутаты
Жүзенов                        - Оңтүстiк Қазақстан облысы
Бегімше Бексұлтанұлы             Кентау қаласының әкiмi
Кәкiмжанов                     - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы            Мемлекеттiк кiрiс министрi
Қарағұсова                     - Қазақстан Республикасының
Гүлжан Жанпейiсқызы              Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрi
Ким                            - Қазақстан Республикасының
Георгий Владимирович             Әділет министрi
Қосжанов                       - Қазақстан Республикасы
Төрехан Бекболұлы                Президентi Әкiмшілігінiң
Әлеуметтiк-экономикалық
талдау бөлiмi меңгерушiсiнiң
орынбасары
Қосмамбетов                    - Қазақстан Республикасының
Төлебек Қосмамбетұлы             Парламентi Мәжiлiсiнiң
депутаты
Котенко                        - Қазақстан Республикасы
Наталья Леонидовна               Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Экономика бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Котлов                         - Қазақстан Республикасы
Андрей Николаевич                Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Басшысының орынбасары
Көшербаев                      - Батыс Қазақстан облысының
Қырымбек Елеуұлы                 әкiмi
Мырзахметов                    - Қазақстан Республикасының
Абылай Исабекұлы                 Көлiк және коммуникациялар
министрi
Омарбаев                       - Алматы облысы Талғар
Кенжебек Омарбайұлы              ауданының әкiмi
Омаров                         - Шығыс Қазақстан облысы
Нұрлан Срайылұлы                 әкiмiнiң орынбасары
Тұрысбеков                     - Қазақстан Республикасы
Зауытбек Қауысбекұлы             Мемлекеттiк қызмет iстерi
жөнiндегі агенттігiнiң
төрағасы
Өтембаев                       - Қазақстан Республикасы
Ержан Әбiлхайырұлы               Президентiнiң Әкiмшілiгі
Басшысының орынбасары
Шүкеев                         - Қостанай облысының әкiмi
Өмiрзақ Естайұлы

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713
Указ Президента Республики Казахстан от 9 февраля 2002 года N 804. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713 U010713_ "О Государственной комиссии по вопросам децентрализации государственных функций и межбюджетных отношений" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"О Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений";
в преамбуле слова "децентрализации государственных функций" заменить словами "разграничению полномочий между уровнями государственного управления";
в пунктах 1 и 2 слова "децентрализации государственных функций и" заменить словами "разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений до 1 апреля 2002 года обеспечить разработку концепции разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений.";
приложение к вышеназванному Указу изложить в новой редакции согласно приложению;
в Положении о Государственной комиссии по вопросам децентрализации государственных функций и межбюджетных отношений, утвержденном вышеназванным Указом:
в заголовке и пункте 1 слова "децентрализации государственных функций и" заменить словами "разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования"; в пункте 3 слова "децентрализации государственных функций" заменить словами "разграничения полномочий между уровнями государственного управления". 2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания. Президент Республики Казахстан Приложение к Указу Президента Республики Казахстан от 9 февраля 2002 года N 804 Приложение к Указу Президента Республики Казахстан от 24 октября 2001 года N 713 Состав Государственной комиссии по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений Тасмагамбетов - Премьер-Министр Республики Казахстан, Имангали Нургалиевич председатель Мухамеджанов - Заместитель Премьер-Министра Республики Бауржан Алимович Казахстан, заместитель председателя Павлов - Заместитель Премьер-Министра Республики Александр Сергеевич Казахстан - Министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя Члены комиссии: Ахметов - аким Оразакского сельского округа Болат Темиргалиевич Целиноградского района Акмолинской области Ахметов - аким Павлодарской области Даниал Кенжетаевич Бейсембетов - Председатель Агентства по стратегическому Искандер Калыбекович планированию Республики Казахстан Доскалиев - Министр здравоохранения Республики Казахстан Жаксылык Акмурзаевич Ермуханов - аким Хромтауского района Актюбинской области Адильша Магрупович Есенбаев - Министр экономики и торговли Республики Мажит Тулеубекович Казахстан Есимханов - депутат Сената Парламента Республики Сагындык Ольмесекович Казахстан Жузенов - аким города Кентау Южно-Казахстанской Бегимше Бексултанович области Какимжанов - Министр государственных доходов Республики Зейнулла Халидоллович Казахстан Карагусова - Министр труда и социальной защиты Гульжан Джанпеисовна населения Республики Казахстан Ким - Министр юстиции Республики Казахстан Георгий Владимирович Косжанов - заместитель заведующего Отделом Турехан Бекболович социально-экономического анализа Администрации Президента Республики Казахстан Космамбетов - депутат Мажилиса Парламента Республики Тулебек Космамбетович Казахстан Котенко - заведующий Экономическим отделом Канцелярии Наталья Леонидовна Премьер-Министра Республики Казахстан Котлов - заместитель Руководителя Канцелярии Андрей Николаевич Премьер-Министра Республики Казахстан Кушербаев - аким Западно-Казахстанской области Крымбек Елеуович Мырзахметов - Министр транспорта и коммуникаций Республики Аблай Исабекович Казахстан Омарбаев - аким Талгарского района Алматинской области Кенжебек Омарбаевич Омаров - заместитель акима Восточно-Казахстанской Нурлан Сраилович области Турисбеков - Председатель Агентства Республики Казахстан Заутбек Каусбекович по делам государственной службы Утембаев - заместитель Руководителя Администрации Ержан Абулхаирович Президента Республики Казахстан Шукеев - аким Костанайской области Умирзак Естаевич (Специалисты: Умбетова А.М., Цай Л.Г.)