Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2001 жылғы есебін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 22 сәуір N 851
Республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы 30
наурыздағы
Z952155_
Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабына сәйкес,
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2001 жылғы есебін қарап, қаулы
етемін:
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2001 жылғы есебі бекітілсін
(қоса беріледі).
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі 2001 жылғы есепті
жарияласын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

Об утверждении отчета Национального Банка Республики Казахстан за 2001 год
Указ Президента Республики Казахстан от 22 апреля 2002 года № 851.
Подлежит опубликованию
в республиканской печати
В соответствии со статьей 3 Закона Республики Казахстан от 30 марта
1995 года
Z952155_
"О Национальном Банке Республики Казахстан", рассмотрев
отчет Национального Банка Республики Казахстан за 2001 год, постановляю:
1. Утвердить отчет Национального Банка Республики Казахстан за 2001
год (прилагается).
2. Национальному Банку Республики Казахстан опубликовать отчет за
2001 год.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Примечание РЦПИ: отчет Национального Банка Республики Казахстан не
прилагался.
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Абрамова Т.М.)