Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 6 наурыздағы N 3398 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 29 тамыз N 936. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Кәсiпкерлiктi қолдау және дамыту инфрақұрылымын қалыптастыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Шағын кәсiпкерлiктi дамытуға мемлекеттiк қолдауды күшейту және оны жандандыру жөнiндегi шаралар туралы" 1997 жылғы 6 наурыздағы N 3398  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 12, 77-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
3-тармақтың 3) тармақшасында екiншi сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
"Аталған Қордың негiзгi қызметi кредиттердi шағын бизнес жобалары бойынша дербес түрде беруге, сондай-ақ Қазақстан Республикасының екiншi деңгейдегi банктерiндегi Қордың қаражатын конкурстық негiзде шартты орналастыру арқылы беруге бағытталуға тиiс.".
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi бiр ай мерзiмде:
1) Қазақстан Республикасының бұрын қабылданған нормативтiк құқықтық актiлерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн;
2) Шағын кәсіпкерлікті дамыту қорының кредит саясаты туралы меморандумын әзірлесін.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
4. Осы Жарлық ол күшіне енгенге дейін туындаған құқықтық қатынастарға қолданылмайды.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 6 марта 1997 года N 3398
Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2002 года N 936. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
Подлежит опубликованию в
"Собрании актов Президента и
Правительства"
В целях формирования инфраструктуры поддержки и развития предпринимательства постановляю:
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 6 марта 1997 года N 3398 "О мерах по усилению государственной поддержки и активизации развития малого предпринимательства" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 77) следующее изменение:
в подпункте 3) пункта 3 второе предложение изложить в следующей редакции:
"Основная деятельность указанного Фонда должна быть направлена на предоставление кредитов по проектам малого бизнеса самостоятельно, а также путем обусловленного размещения на конкурсной основе средств Фонда в банках второго уровня Республики Казахстан.".
2. Правительству Республики Казахстан и Агентству Республики
Казахстан по регулированию естественных монополий и защите
конкуренции в месячный срок:
1) привести ранее принятые нормативные правовые акты Республики Казахстан в соответствие с настоящим Указом;
2) разработать меморандум о кредитной политике Фонда развития
малого предпринимательства.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на
Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ не распространяется на правоотношения, возникшие до вступления его в силу.
5. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан