Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 29 тамыз N 939
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-бап):
аталған Жарлыққа 1-қосымшадағы:
"Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі 331
оның ішінде Қазақстан Республикасы Президентінің
"Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнаулы өкілінің аппараты 6" деген жолдар алынып тасталсын;
2) күші жойылды - ҚР Президентінің 2004.03.31 N 1327 Жарлығымен;
3) "Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 11 ақпандағы N 806 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 8 мамырдағы N 868 Жарлығының күші жойылды деп танылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 2004.03.31 N 1327 Жарлығымен.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрлігінің аумақтық органдары штат санының лимитін қысқарту есебінен облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері аппараттарының штат саны лимитін ұлғайтсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2002 года N 939
Постановляю:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 U990029_ "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 1, ст. 2):
в приложении 1 к названному Указу исключить строку:
"Администрация Президента Республики Казахстан 331
в том числе аппарат специального представителя
Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур" 6";
2) утратил силу Указом Президента РК от 31.03.2004. N 1327 ;
3) признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 8 мая 2002 года N 868 U020868_ "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2002 года N 806".
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным Указом Президента РК от 31.03.2004 N 1327 .
2. Правительству Республики Казахстан увеличить лимит штатной численности аппаратов акимов областей, городов Астаны и Алматы за счет сокращения лимита штатной численности территориальных органов Министерства культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан