Қазақстан Республикасының Көші-қон жөніндегі халықаралық ұйымға мүше болуы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 15 қараша N 973
Қазақстан Республикасының толық құқықты мүше ретінде Көші-қон жөніндегі халықаралық ұйымның қызметіне қатысуын қамтамасыз ету мақсатында қаулы етемін:
1. 1954 жылғы 30 қарашада күшіне енген Көші-қон жөніндегі халықаралық ұйымның Конституциясы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Көші-қон жөніндегі халықаралық ұйымдағы Қазақстан Республикасының мүшелігін белгіленген тәртіппен ресімдесін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О членстве Республики Казахстан в Международной организации по миграции
Указ Президента Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 973
В целях обеспечения участия Республики Казахстан в деятельности Международной организации по миграции на правах полноправного члена постановляю:
1. Принять Конституцию Международной организации по миграции, вступившую в силу 30 ноября 1954 года.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оформить в установленном порядке членства Республики Казахстан в Международной организации по миграции.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан