Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2002 жылғы 12 желтоқсан N 995
Республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы туралы" 2001 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес қаулы етемін:
1. Бейбітшілікті және халықтар арасындағы достықты, өзара сенімді нығайтуға қосқан ерекше үлесі және гуманитарлық проблемаларды шешуге бағытталған белсенді қызметі үшін Даму жөніндегі Ага Хан ұйымының жетекшісі Жоғары Мәртебелі ханзада Ага Ханға Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің 2002 жылғы Мемлекеттік бейбітшілік және прогресс сыйлығы берілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О присуждении Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года N 995
Подлежит опубликованию
в республиканской печати
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 июля 2001 года "О Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан" постановляю:
1. За особый вклад в укрепление мира и дружбы, взаимного доверия между народами и активную деятельность, направленную на решение гуманитарных проблем, присудить Государственную премию мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан 2002 года лидеру Организации Ага Хана по развитию Его Высочеству принцу Ага Хану.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан