Қазақстан Республикасы, Әзірбайжан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Каспий теңізі түбінің шектес учаскелерін ажырату сызықтарының түйісу нүктесі туралы келісімге қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы. 2003 жылғы 27 ақпан N 1031
Қаулы етемін:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы, Әзірбайжан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Каспий теңізі түбінің шектес учаскелерін ажырату сызықтарының түйісу нүктесі туралы келісімнің жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы, Әзірбайжан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Каспий теңізі түбінің шектес учаскелерін ажырату сызықтарының түйісу нүктесі туралы келісімге қол қойылсын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер бірінші вице-министрі Қайрат Қуатұлы Әбусейітовке Келісімнің мәтініне қағидатты емес сипаттағы өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат ете отырып, Қазақстан Республикасы атынан Қазақстан Республикасы, Әзірбайжан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Каспий теңізі түбінің шектес учаскелерін ажырату сызықтарының түйісу нүктесі туралы келісімге қол қоюға өкілеттік берілсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
(РҚАО-ның ескертуі: Келісім жобасының мәтіні қоса берілмеген.
Қараңыз. P030195 )

О подписании Соглашения между Республикой Казахстан, Азербайджанской Республикой и Российской Федерацией о точке стыка линий разграничения сопредельных участков дна Каспийского моря
Указ Президента Республики Казахстан от 27 февраля 2003 года N 1031
Постановляю:
1. Одобрить прилагаемый проект Соглашения между Республикой Казахстан, Азербайджанской Республикой и Российской Федерацией о точке стыка линий разграничения сопредельных участков дна Каспийского моря.
2. Подписать Соглашение между Республикой Казахстан, Азербайджанской Республикой и Российской Федерацией о точке стыка линий разграничения сопредельных участков дна Каспийского моря.
3. Уполномочить Абусеитова Кайрата Хуатовича - первого вице-Министра иностранных дел Республики Казахстан подписать от имени Республики Казахстан Соглашение между Республикой Казахстан, Азербайджанской Республикой и Российской Федерацией о точке стыка линий разграничения сопредельных участков дна Каспийского моря, разрешив вносить в него изменения и дополнения непринципиального характера.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Примечание РЦПИ: текст проекта Соглашения не прилагался.
См. P030195 )