М.А.Құл-Мұхаммедті Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 маусымдағы N 1131 Жарлығы
Мұхтар Абрарұлы Құл-Мұхаммед Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Кул-Мухаммеда М.А. Министром культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2003 года N 1131
Назначить Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы Министром
культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан