Д.Қ.Қасейіновті Қазақстан Республикасының Мәдениет министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 13 қыркүйектегі N 1191 Жарлығы
Дүйсен Қорабайұлы Қасейінов Қазақстан Республикасының Мәдениет министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Касеинова Д.К. министром культуры Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2003 года N 1191
Назначить Касеинова Дюсена Курабаевича министром культуры Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан