Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 2 сәуiрдегi N 2935 және 2002 жылғы 29 наурыздағы N 829 жарлықтарына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 15 қазандағы N 1207 жарлығы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң кейбiр актiлерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанынан Мемлекеттiк наградалар жөнiнде комиссия құру, оның құрамын және Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттiк наградалар жөнiндегi комиссия туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 2 сәуiрдегi N 2935 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1996 ж., N 14, 108-құжат):
аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттiк наградалар жөнiндегi комиссия туралы ережеде:
8-тармақтағы "Аумақтық-ұйымдастыру" деген сөз "Ұйымдастыру-бақылау" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттiк наградалар жөнiндегi комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 29 наурыздағы N 829 Жарлығына:
аталған Жарлықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттiк наградалар жөнiндегi комиссия мүшелерінің тізімі осы Жарлықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Астана, 2003 жылғы 15 қазан
N 1207
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2003 жылғы 15 қазандағы
N 1207 Жарлығына
Қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
2002 жылғы 29 наурыздағы
N 829 Жарлығымен
Бекітілген
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы
Мемлекеттiк наградалар жөнiндегi комиссияның
Құрамы
Тасмағамбетов         - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Иманғали Нұрғалиұлы     хатшысы, Комиссия төрағасы
Тұрлыбаева Күлипа     - Қазақстан Республикасы Президентiнің
Оразбайқызы             Әкiмшiлiгi Ұйымдастыру-бақылау
бөлiмiнiң сектор меңгерушiсi,
Комиссия хатшысы
Комиссия мүшелерi
Әбiлқатаев Марат      - Қазақстан Республикасы Президентiнің
Кәрiмұлы                Әкiмшiлiгi Мемлекеттiк-құқық бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары
Гамарник Геннадий     - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Николаевич              және ғылым бiрiншi вице-министрi
Никитинская Екатерина - Қазақстан Республикасы Жұмыс берушiлер
Сергеевна               конфедерациясының атқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
Ноғаев Сұлтан         - Қазақстан Республикасы Президентiнің
Кемалұлы                Әкiмшiлiгi Ұйымдастыру-бақылау бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары
Сағдиев Мақтай        - Қазақстан Республикасы Парламентi
Рамазанұлы              Мәжiлiсiнiң депутаты, Республикалық
ардагерлер ұйымы кеңесiнiң төрағасы
(келiсiм бойынша)
Терещенко Сергей      - Қазақстан халықтары Ассамблеясы
Александрович           Төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Тiлеухан Бекболат     - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Қанайұлы                вице-министрi

О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1996 года N 2935 и от 29 марта 2002 года N 829
Указ Президента Республики Казахстан от 15 октября 2003 года N 1207
Постановляю:
1. Внести в некоторые акты Президента Республики Казахстан следующие изменения:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 2 апреля 1996 года N 2935 "Об образовании Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан, утверждении ее состава и Положения о Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 14, ст. 108):
в Положении о Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан, утвержденном названным Указом:
в пункте 8 слово "Организационно-территориальным" заменить словом "Организационно-контрольным";
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 29 марта 2002 года N 829 "О составе Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан":
список членов Комиссии по государственным наградам при Президенте Республики Казахстан, утвержденный названным Указом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 15 октября 2003 года
N 1207
Утвержден
Указом Президента
Республики Казахстан
от 29 марта 2002 г. N 829
Состав
Комиссии по государственным наградам
при Президенте Республики Казахстан
Тасмагамбетов Имангали      - Государственный секретарь Республики
Нургалиевич                   Казахстан, председатель Комиссии
Турлубаева Кулипа           - заведующий сектором Организационно-
Оразбаевна                    контрольного отдела Администрации
Президента Республики Казахстан,
секретарь Комиссии
члены Комиссии:
Абулхатаев Марат            - заместитель заведующего
Каримович                     Государственно-правовым отделом
Администрации Президента Республики
Казахстан
Гамарник Геннадий           - первый вице-министр образования и
Николаевич                    науки Республики Казахстан
Никитинская Екатерина       - исполнительный директор Конфедерации
Сергеевна                     работодателей Республики Казахстан
(по согласованию)
Ногаев Султан               - заместитель заведующего
Кемалович                     Организационно-контрольным отделом
Администрации Президента Республики
Казахстан
Сагдиев Махтай              - депутат Мажилиса Парламента
Рамазанович                   Республики Казахстан председатель
Республиканского совета организации
ветеранов (по согласованию)
Терещенко Сергей            - заместитель Председателя Ассамблеи
Александрович                 народов Казахстана (по согласованию)
Тлеухан Бекболат            - вице-министр культуры Республики
Канаевич                      Казахстан