Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 20 наурыздағы N 88 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 25 наурыздағы N 1319 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 838 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 20) тармақшасына сәйкес қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 20 наурыздағы N 88 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің құрамына:
Марченко - Қазақстан Республикасы
Григорий Премьер-Министрінің бірінші орынбасары
Александрович
енгізілсін;
аталған Жарлыққа 2-қосымшада:
мына жолдар:
"Әбіқаев - Қазақстан Республикасы Президенті
Нұртай Әкімшілігінің Басшысы",
"Әбдікәрімов - Қазақстан Республикасы Парламенті
Оралбай Әбдікәрімұлы Сенатының Төрағасы (келісім бойынша)",
"Тасмағамбетов - Қазақстан Республикасының
Иманғали Нұрғалиұлы Мемлекеттік хатшысы";
мынадай редакцияда жазылсын:
"Тасмағамбетов - Қазақстан Республикасы Президенті
Иманғали Нұрғалиұлы Әкімшілігінің Басшысы",
"Әбіқаев - Қазақстан Республикасы Парламенті
Нұртай Сенатының Төрағасы (келісім бойынша)",
"Әбдікәрімов - Қазақстан Республикасының
Оралбай Мемлекеттік хатшысы";
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік Кеңесінің құрамынан А.С.Павлов шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1999 года N 88
Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2004 года N 1319. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 838
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838.
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44 Конституции Республики Казахстан постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1999 года N 88 "О Совете Безопасности Республики Казахстан", следующие изменения:
ввести в состав Совета Безопасности Республики Казахстан:
Марченко - Первого заместителя Премьер-Министра
Григория Республики Казахстан;
Александровича
в приложении 2 к названному Указу:
строки:
"Абыкаев - Руководитель Администрации Президента
Нуртай Республики Казахстан",
"Абдыкаримов - Председатель Сената Парламента
Оралбай Республики Казахстан
Абдыкаримович (по согласованию)",
"Тасмагамбетов - Государственный секретарь
Имангали Нургалиевич Республики Казахстан"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Тасмагамбетов - Руководитель Администрации Президента
Имангали Нургалиевич Республики Казахстан",
"Абыкаев - Председатель Сената Парламента
Нуртай Республики Казахстан (по согласованию)",
"Абдыкаримов - Государственный секретарь
Оралбай Республики Казахстан";
вывести из состава Совета Безопасности Республики Казахстан Павлова А.С.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан