А.Ғ.Дунаевты Қазақстан Республикасының Қаржы министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 5 сәуірдегі N 1341 Жарлығы
Арман Ғалиасқарұлы Дунаев Қазақстан Республикасының Қаржы министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Дунаева А.Г. Министром финансов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 5 апреля 2004 года N 1341
Назначить Дунаева Армана Галиаскаровича Министром финансов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан