Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң 2003 жылға арналған есебiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 6 мамырдағы N 1360 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы" 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының  3-бабына сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң 2003 жылға арналған есебiн қарап қаулы етемін:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң 2003 жылға арналған есебi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi 2003 жылға арналған есептi жарияласын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Реcпубликасының
Президентi

Об утверждении отчета Национального Банка Республики Казахстан за 2003 год
Указ Президента Республики Казахстан от 6 мая 2004 года N 1360
В соответствии со статьей 3 Закона Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан", рассмотрев отчет Национального Банка Республики Казахстан за 2003 год, постановляю:
1. Утвердить прилагаемый отчет Национального Банка Республики Казахстан за 2003 год.
2. Национальному Банку Республики Казахстан опубликовать отчет за 2003 год.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Прим. РЦПИ. Отчет Национального Банка Республики Казахстан к
данному Указу не прилагался)