С.Ә.Үмбетовті Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 14 мамырдағы N 1365 Жарлығы
Серік Әбікенұлы Үмбетов Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі болып тағайындалсын, ол Жамбыл облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Умбетова С.А. Министром сельского хозяйства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 мая 2004 года N 1365
Назначить Умбетова Серика Абикеновича Министром сельского хозяйства Республики Казахстан, освободив от должности Акима Жамбылской области.
Президент
Республики Казахстан