Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 10 қыркүйектегi N 1184 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 2 маусымдағы N 1376 Жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының  21-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. "Әскери және арнаулы атақтар беру, әскери қызметшiлердiң және өзге де мемлекеттiк органдар қызметкерлерiнiң нысанды киiм киiп жүру құқығы мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2003 жылғы 10 қыркүйектегi N 1184  Жарлығына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақтың 1) тармақшасындағы:
үшiншi абзацта "Әскери прокуратурасының" деген сөздер "прокуратура органдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
бесiншi абзацта "және прокуратура органдары қызметкерлерiнiң сыныптық шендерiн" деген сөздер алынып тасталсын;
алтыншы абзац алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года N 1184
Указ Президента Республики Казахстан от 2 июня 2004 года N 1376
В соответствии со статьей 21 Конституционного закона Республики Казахстан "О Президенте Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2003 года N 1184 "О вопросах присвоения воинских и специальных званий, права ношения форменной одежды военнослужащими и сотрудниками иных государственных органов" следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 2:
в абзаце третьем слова "Военной прокуратуры" заменить словами "органов прокуратуры";
в абзаце пятом слова "и классных чинов сотрудников органов прокуратуры" исключить;
абзац шестой исключить.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан