Шанхай ынтымақтастық ұйымының Артықшылықтары мен иммунитеттері туралы конвенцияға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 16 маусымдағы N 1394 Жарлығы
Қаулы етемін:
1. Шанхай ынтымақтастық ұйымының Артықшылықтары мен иммунитеттері туралы конвенцияның жобасы мақұлдансын.
2. Шанхай ынтымақтастық ұйымының Артықшылықтары мен иммунитеттері туралы конвенцияға қол қойылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О подписании Конвенции о привилегиях и иммунитетах Шанхайской организации сотрудничества
Указ Президента Республики Казахстан от 16 июня 2004 года N 1394
Постановляю:
1. Одобрить проект Конвенции о привилегиях и иммунитетах Шанхайской организации сотрудничества.
2. Подписать Конвенцию о привилегиях и иммунитетах Шанхайской организации сотрудничества.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Прим. РЦПИ: см.  P040646 )