А.Сәрсенбайұлын Қазақстан Республикасының Ақпарат министрі етіп тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 12 шілдедегі N 1406 Жарлығы
Алтынбек Сәрсенбайұлы Қазақстан Республикасының Ақпарат министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О назначении Сарсенбайулы А. Министром информации Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 июля 2004 года N 1406
Назначить Сарсенбайулы Алтынбека Министром информации Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан