Чех Республикасында Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 4 қарашадағы N 1468 Жарлығы
Қазақстан Республикасы мен Чех Республикасы арасындағы екі жақты ынтымақтастықты жандандыру мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Чех Республикасындағы Елшілігі етіп қайта құру жолымен Чех Республикасында Қазақстан Республикасының Дипломатиялық миссиясы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О реорганизации Дипломатической миссии Республики Казахстан в Чешской Республике
Указ Президента Республики Казахстан от 4 ноября 2004 года N 1468
В целях активизации двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Чешской Республикой ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Реорганизовать Дипломатическую миссию Республики Казахстан в Чешской Республике путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Чешской Республике.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан